Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gáz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz, hogy rá se bírnék keresni arra, akivel nemrég lefeküdtem párszor? Mit szólnátok, ha társkeresésnél ez kiderülne a párotokról? Negatív tényező lenne?

Figyelt kérdés
Még a keresztnevében sem vagyok biztos. Utcán szembe jönne lehet beugrana, hogy ő volt az.

2018. máj. 10. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3%

Eléggé gáz. Nekem is volt a héten egyéjszakás kalandom, de attól még ugyanúgy ismerősök lettünk facen.

Nincs azzal baj, ha kalandozol, de az, hogy több alkalom után sem tudod egyáltalán kiről van szó az elég fura.

Számomra negatív lenne ez egy lánynál. Bár a mai csajok gyakran nem is tudnák felsorolni minden partnerüket így pont ezért nem firtatnám a dolgot.

2018. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

# 1

Valami házhoz jövő prosti volt? Napi 24 órás gyakorizásod mellett maximum azt nézem ki belőled.

2018. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

1. Egyébként ki vallja ezeket be?

2. Szó sem volt róla, hogy nő lenne a kérdező.

2018. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3%

2.

Nem, sosem élnék egy prostituált szolgáltatásaival.

Amúgy milyen 24 óra?! Ma délután voltam fent egy órát meg most. Ám, ha így is lenne, honnan tudnád, hogy egész nap itt vagyok, ha te csak hetente felnézel pár percre? :D

2018. máj. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok
2018. máj. 10. 22:53
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Egészségedre.

F.

2018. máj. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A te dolgod végül is, de a cselekedeteiddel vállalod azok következményeit is. Ahogyan neked jogod volt így tenni, úgy másoknak joga lenne befejezni az ismerkedést veled, ha elárulod ezt az információt. Nem mindenkinek fér bele ez a fajta viselkedés, de biztosan van olyan, akit nem zavar.

Egyébként nem hinném, hogy ezt megosztanád egy lánnyal, akivel éppen ismerkedsz. Ha igen, akkor vagy nagyon hülye vagy, vagy pedig ezzel akarsz dicsekedni, ami eléggé szánalmas.


#4 A válaszaidnál látszik, hogy mikor írtad (bár gondolom ez neked nem újdonság), szóval ebből ki lehet következtetni, hogy mikor használod az oldalt. Gondolom ez alapján vonta le azt a konzekvenciát a 2-es, hogy egész nap itt vagy. (Félreértés ne essék, engem aztán nem zavar az sem, ha valaki tényleg egész nap itt lóg.)

2018. máj. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

#7

Elhiszed, hogy a második válaszoló még nálam s többet lóghat itt... Csupán az alkalmat kereste, hogy beszóljon. :D

2018. máj. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Bizony, felettébb zavarna a dolog, nem is kicsit, hogy olyanoknak tetted szét a patáid, akiknek még a nevét sem tudod, ellenben én meg vért izzadva hónapokat gürcöltem érted ugyanazért az eredményért, hogy a bugyidba férkőzhessek. Zavarna, eléggé.
2018. máj. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#8 azért írogatsz még éjfélkor is 😂 szerencsétlen
2018. máj. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!