Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit ér meg egy külföldi munka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ér meg egy külföldi munka?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy más nem döntheti el helyettem, ezért inkább véleményekre lennék kíváncsi.

Mi a jobb? Külföldön több pénzt keresni, de egyedül élni távol a családtól, páromtól. Vagy otthon kevesebbet keresni és együtt lakni a párommal.

Ő most talált új állást, ami magyar viszonylatban jól fizet, három éves szerződést ír alá, addig biztos nem jön ki velem. Tehát maradjak vele otthon kevesebb pénzért, de együtt vagy induljak el egyedül és majd később kialakul ki költözik kihez?


2018. máj. 11. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, nagy dilemma. Gyerekkorom óta külföldön voltam, csak 1 évet voltam itthon, mikor annyira szerelmes lettem, mint most vagyok. 3 éve vagyunk együtt úgy, hogy hétvégente látjuk csak egymást, nekem ez így már tovább nem jó.

Szerintem maradok vele kisebb fizetéssel, amíg neki le nem jár a szerződése, mellette tudok online is dolgozni szerencsére, nem tudom, neked milyen szakmád van.

Utána viszont pakoljatok és tűnés.

20L

2018. máj. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kalkuláld bele hogy a kapcsolatotok megromolhat ha külön országban fogtok élni.... Dönts mi a fontosabb, kapcsolat vagy a pénz. 80%ban azt látom hogy a 2 együtt nem megy!
2018. máj. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Loser guy w/ iPhone ***** válasza:
37%
Ilyenkor egy kicsit örülök, hogy nincs barátnőm, és ez nem akadályoz az életem tervezésében.
2018. máj. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
ÉN mennék,aztán jársz haza,ott a Wizzair vagy megy ő hozzád.
2018. máj. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
En szomszed megyebe se koltoznek a parom nelkul, mert nekem o a legfontosabb. Engem nem elegitene ki a penz. Nem ereznem megfizetve azt, h nem olelehetem a paromat, nem megyunk el egyutt sehova. Ugy elnek mint egy szingli, mikozben nem vagyok szingli. Szamomra ez kinzas volna.
2018. máj. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Előbb ki kellett volna találni :/

Szóval vagy a párodat választod, vagy a pénzt.

2018. máj. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk ez úgy zajlott, hogy kapott kint munkát. Én majdnem egy év után tudtam utána jönni.


Első félévben a munkánk miatt nem tudtunk nagyon találkozni, és a maradék időben is csak havonta pár napot.

Nehéz volt, de ez van, kibírta a szerelmünk :)

2018. máj. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es vagyok, az fel sem merült egyikünkben sem, hogy otthon marad, mikor 4x annyit keres itt kinn, és minden sokkal jobb :)


Igen, nagyon! nehéz volt külön, majd' megpusztultunk, sokat sírtam - titokban ő is :) -, de megérte.


Kinn élünk lassan két éve (ő 3), minden sokkal jobb itt :)

2018. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyszer voltam ilyen helyzetben. Ő helyben akart maradni, én menni akartam. Csak 200 km-re. Beszéltünk róla, hogy távkapcsolat, de mivel várható volt, hogy 5 év múlva sem fogja feladni az álmait egyikünk sem, ezért az akkori párom közölte, hogy "ha úgy döntesz, hogy mész, akkor vége". És én eljöttem.

Piszkosul nehéz volt, de utólag belegondolva jól van ez így. Boldog vagyok, eltelt 5 év, hazai viszonylatban jó a fizum, van párom, saját lakásom, autóm.

Ha ő mindenképpen maradni akar, te pedig mindenképpen menni, az biztosan nem szül semmi jót a kapcsolatotokra nézve. Az sem, ha egyikőtök feladja magát. Szóval nehéz kérdés ez.

Én nem mennék, mert szeretem a páromat és nem ér annyival többet néhány száz ezer forint, hogy ezzel kockára tegyem a kapcsolatunkat. Ezzel pedig ő is így van. Vagy együtt megyünk, vagy sehogy.

2018. máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem várd ki vele ezt a 3 évet itt, utána pedig lépjetek le együtt.
2018. máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!