Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tett olyat a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tett olyat a párom, amivel tudja, hogy megbánt?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék konkrétumot írni, a lényeg az, hogy volt egy szituáció, amibe ő belement. Én jeleztem neki, hogy ezzel megbánt. Nem lépett ki a dologból, sőt, el is titkolta, mástól tudtam meg. Nagyon fáj, hogy ezt tette, sírtam is miatta.

Nem tudok vele beszélni, elmondtam neki nem egyszer, hogy nem tetszik, hogy ilyet csinál. Erre ő azt mondta, hogy megérti, és elhiszi, hogy rossz nekem.


Akkor most direkt meg akart bántani vagy mi van?

Nem eshetek neki, pedig legszívesebben beolvasnék neki. Mit lehet ilyenkor csinálni?

Egyébként mindent megbeszélünk, de nem akarom hatodjára is elmondani ugyanazt neki, mert ezek szerint sz*rik rá.



2018. máj. 12. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Ha jelezted is neki és ennek ellenére tesz olyat, amivel bánt, akkor nem szeret. Ezért nem érdekli, hogy benned ez mit okoz.
2018. máj. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Azért csinálja, mert neki jó. Ha nem juttok megegyezésre, szakíts!
2018. máj. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, hogy mi történt.
2018. máj. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek: egyáltalán nem mindegy, hogy mit csinált.
2018. máj. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szeret, nem fog direkt olyat tenni, amivel megbánt, hacsak nincs más választása. Engem inkább az akasztana ki, hogy eltitkolta, többet nem tudnék bízni benne. Szakítás.
2018. máj. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a kérdés: Egy számunkra ismeretlen valaki miért tett valamit amit te (szintén ismeretlen) igy értékelsz?

Fel válaszra!!! (Még igy sem érzed kérdésed lehetetlenségét?)

2018. máj. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valaki valamilyen helyzetben tett valamit, ami valamiért nekem rosszul esett.
2018. máj. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!