Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ritka hogy egy férfiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ritka hogy egy férfiről alkotott véleményetek az első benyomás után megváltozik?

Figyelt kérdés

Volt már olyan, hogy egy férfi egyáltalán nem keltette fel az érdeklődéseteket (nem próbálkozott nálatok), de ez megváltozott később?


Mennyire valószínű, hogy egy túlsúlyos férfiről megváltozik a véleményetek, miután látjátok, hogy sikerült lefogynia?


2018. máj. 12. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, de nem pont a fogyással hoznám összefüggésbe, hanem ha mondjuk az adott férfi magas szociális státuszról tanúskodik, és azt látja a lány, hogy laza, jófej, más nők is vannak a közelében, férfias, illetve ha jobban megismeri és ilyen pozitív tulajdonságokat lát meg benne, akkor azzal hathat rá úgy hogy be jön neki.
2018. máj. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen. Nem figyeltem fel rá különösképpen, de az élet úgy hozta, hogy megismerkedtünk, aztán teljesen rákattantam, néhány évet együtt is töltöttünk.


Olyan is volt, hogy túlsúlyos férfi tetszett meg. Fogyás nélkül is jó véleménnyel voltam róla, más okok miatt nem jöttünk össze.

2018. máj. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem. Sokszor volt, hogy az első benyomásom megváltozott ahogy megismertem.


Annál sokkal nehezebb akiket évek óta ismerek. Ott már beskatulyáztam, tehát ha évekkel ezelőtt utáltam, akkor sokkal nehezebben adok neki esélyt.

2018. máj. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ha egy lány pl. keresztűl néz rajtam, de amikor lefogyok már érdekes leszek neki akkor én abba a nőbe nagyot csalódnék. A párom ne kezeljen egy darab húsként.
2018. máj. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést, mert van egy pár nő a környezetemben, akiknél jelenleg biztos nem lenne semmi esélyem. Ezek olyan nők, akikkel egyszer találkoztam, nem sokat beszéltünk, facebookon ismerősök vagyunk. Szóval név/arc alapján tudják, hogy ki vagyok, az első véleményük már biztos megvan rólam, nekem bejönnek, de személyes kontakt az nincsen.


Szeretném növelni az esélyemet (úgy ámblokk), hogy könnyebben találjak párt, viszont nem érzem jól magam a bőrömben a túlsúlyom miatt, ezért ezt tartom az egyik legfontosabb dolognak, amin változtatni szeretnék.


Aztán ha sikerül elérni a kitűzött cél(oka)t, utána belekezdenék a társkeresésbe és nem vagyok biztos benne, hogy érdemes lenne-e olyan nőknél próbálkozni, akiket régebben ismertem meg.

2018. máj. 12. 13:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Saját magad miatt változtass! És ha jót akarsz, akkor olyan nőt keress, aki önmagadért szeret, nem azért, ahogy kinézel, vagy ahány kilót fogytál. Az, hogy sportos vagy, jó alakod van, önmagában persze vonzóbbá fog tenni, de jó esetben elsősorban azért, mert fegyelmezett, céltudatos személyiségről árulkodik. Ugyanez érvényes a fogyásra. Keményen dolgoztál, és elértél egy célt, ez önmagában imponálni fog. Egyébként pedig ne akard ezt a dolgot a nők orra alá dörgölni. Engedd, hogy ők akarjanak felfedezni, amikor eljön az ideje! :)
2018. máj. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez most off lesz, szóval bocsánat!


Párkapcsolat előtt könnyebb fogyni, mint párkapcsolatba. Sokan belustulnak, mert elérték a célt és akkor többet nem kell tenni a kapcsolatért. Ez egy hatalmas csapda is tudd lenni egyben. Főleg ha a nő vékonyan ismer meg utána a plusz kilókat könnyen kiszúrja.


Én azt mondom ismerkedj nyugodtan kövéren is, és önmagadért kezd az életmód váltást! Akkor tartós lesz a dolog. Plusz a kapcsolatod is megbizhatóbb hisz ha összejön egy lány túlsúllyal akkor az téged fog szeretni nem a tested.

2018. máj. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

olyan volt, akit elsőre furcsának, nem szimpatikusnak gondoltam a viselkedése, beszéde alapján. az ezzel kapcsolatos benyomás nem változott még soha.

a kinézet más. ha valaki nagyon ronda, nagyon nem jön be, azzal nem tudok mit tenni. ha csak annyi, hogy kövér, az megváltozhat. kivéve ha ilyen óriási bőrhurkák lógnak le rólam mert 200 kilóról fogyott le 100ra. amúgy meg ha van felesleg rajta, az se kizáró ok. csak ne legyen egy disznó.

ha valakinek sikerül lefogynia, az mindig pozitív. nem olyan könnyű lefogyni, ha valakin nem csak 4-5 kiló felesleg van.

2018. máj. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!