Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen ritka manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ritka manapság, hogy egy nő tudjon főzni?

Figyelt kérdés

A mai lányok a gyorskajákon élnek, semmi nem érdekli őket, csak a pénz és a szép ruhák.

Hol vannak azok a házias nők akik finom vacsorával várják a szerelmüket otthon? Ugye mégis csak a nő dolga a főzés.

Nem rég találtam rá erre a blogra és végre felcsillant a remény, hogy vannak még normális lányok.


(helyesírást ne nézzétek, nem ezen van a hangsúly)


[link]


Van köztetek olyan lány aki tud és szeret is főzni, és nem csak a cipők érdeklik? Vagy valaki, aki hasonló blogot vezet? Várom a linkeket!



2017. okt. 16. 19:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/235 anonim ***** válasza:
87%

Én hol vannak azok a férfiak, akik nem a tv előtt, kezükben a sörrel várják böfögve, hogy a konyhabútor eléjük tegye a kaját, hanem ugyanúgy kiveszik a részüket minden házimunkából, ha már a nő is ugyanúgy dolgozik?

Tudok főzni, de csak annak főzök, aki nekem is főz kérés nélkül.

23/N

2017. okt. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/235 anonim ***** válasza:
84%

1-essel értek egyet. Tudok/tanulok főzni,de nem akárkinek és akárhogyan. Valamint ha én tudok főzni akkor a páromat is megtanítom,hogy ha dolgozunk ne csak én,hanem ő is várhasson romantikus vacsival.


"Nő dolga a főzés"-ebből kiindulva minden agglegény,egyedül élő pasi éhenhal. Hm. That's good!

2017. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/235 anonim ***** válasza:
85%

Neked nem megalázó, hogy egy másik felnőttöl várod, hogy etessen?


Engem se a főzés, se a cipők nem érdekelnek.

2017. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/235 anonim ***** válasza:
85%

Pont ott, ahol azok a férfiak, akik be tudnak indítani egy láncfűrészt, meg tudnak javítani valamit, gyümölcsfát oltanak, stb.

Tudod mit, nem leszek ilyen szigorú.

Ott, ahol a férfiak kinyitják az ajtót, meghívnak kávéra, vagy alkalmasak családapának. ;)

2017. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/235 anonim ***** válasza:
59%

Főzni mindenki tud, a kérdés, hogy milyen a végeredmény. Amikor egyedül laktam, nem nagyon érdekelt a főzés, csak akkor tettem, ha nagyon muszáj volt, mert egy személyre iszonyat nehéz főzni. Nem lehet olyan kis adagot csinálni, hogy ne azt kelljen enni utána 3 napig.


Most, hogy összeköltöztünk a barátommal, elég gyakran főzök. Nem minden nap, de egy héten 3-4 alkalommal legalább. Süteménnyel is szoktam neki kedveskedni, akkor is, ha épp nincs semmi alkalom, csak kedvem van hozzá. Ma is sütöttem pl, előző héten is volt desszert a főétel mellé.


Igazából csak a megfelelő megerősítés kellett. Eddig nem hittem el, hogy tudok sütni-főzni, de mikor egy két dolog kifejezetten jól sikerült, és láttam, hogy a párom mennyire örült neki, akkor még inkább kedvet kaptam hozzá.


Ez az oldal meg szemmel láthatóan egy vicc.

2017. okt. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/235 anonim ***** válasza:
86%

Látszik te se nagyon találkoztál még nővel...

De mivel ma jófej kedvem van adok normális választ is. Húsz évesen nem elvárható egy nőtől, hogy tudjon főzni, a mai világban meg pláne nem. A nőknek régen egyszerűen csak nem volt jobb dolguk, mint otthon főzőcskézni 10 éves koruktól. Sem dolgozni, sem továbbtanulni nem volt lehetőségük, a férfi tartotta el őket. Manapság viszont a nők is járnak egyetemre, el tudnak menni dolgozni stb. Tehát már van rengeteg egyéb dolguk a főzés helyett, illetve nincsenek is rászorulva, hiszen az iskola miatt huszonévesen még otthon laknak. Régen viszont 18 éves korban már házasodtak, kirepültek otthonról stb. Rá voltak kényszertve, hogy tudjanak főzni. Főzni csak akkor fog megtanulni igazán bárki, amikor szüksége lesz rá, hogy főzzön. Tehát amikor elköltözik otthonról. Ez pedig manapság kitolódik 25 éves korig is. Tehát az ennél fiatalabb nőket hiába szidod, hiszen nincs idejük sem főzni.

A másik meg, hogy te eltartod cserébe a nőt???? Mert régen ez volt ám a finom vacsora feltétele. Várja otthon a radai rosseb finom vacsorával, ha cserébe a kisujját nem képes megmozdítani. Ugyan úgy 8-12 órákat dolgozom, aki szerint így is a nő dolga minden a háztartásban, az nagyon el van tévedve.

2017. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/235 anonim ***** válasza:
31%
Én szoktam és tudok. Nekem alap, hogy gondoskodom a páromról evés ügyben. Nem csak a főtt ételt, de a ha vacsira hideget szeretne ennyi, azt is elkészítem neki. Nekem ez így természetes
2017. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/235 anonim ***** válasza:
64%
Miért lenne a nő dolga a főzés? Neki mennyivel könnyebb a főzés mint nekem 50-es férfinak. Egyszer egy hölgyel vacsoráztam. Egyetértettünk abban hogy pocsék a koszt. Kérdezi miért eszem akkor. Az én fősztöm még pocsékabb válaszolom.
2017. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/235 anonim ***** válasza:
78%
Eddig egyik barátnőmtől se vártam el, hogy főzzön nekem, még az sem izgat ha egy lány egyáltalán nem tud főzni, én se tudok, viszont anyagilag jól állok, ezért bármikor rendelhetek tetszés szerint azt amit akarok a közeli étteremből. Szerintem a legtöbb zátonyra futott kapcsolat pont az ilyen hülye elvárások miatt megy tönkre, hogy a "nő dolga a főzés" vagy hogy a "férfi dolga, hogy megszerelje, ha valami tönkremegy". Nekem nincsenek ilyen elvárásaim. Ha étel kell rendelek, ha elromlik valami, hívok egy szerelőt. Most épp párt keresek és nekem az a fontos ,hogy olyan lány legyen, akivel egy hullámhosszon vagyunk és jól érezzük magunkat együtt, szeretjük, tiszteljük és elfogadjuk a másikat,úgy ahogy van.
2017. okt. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/235 anonim ***** válasza:
23%
Amin a mai nők élnek, inkább ne készítsenek nekem kaját.
2017. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!