Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet őszinte egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet őszinte egy bocsánat kérés 10 év után?

Figyelt kérdés

A háttér sztori annyi, hogy még középiskolában összejöttem az egyik sulis társammal. Egy hónapig voltunk együtt, egyik órám előtt szakított velem, másnap meg már egy osztálytársával enyelgett a folyosón. Ennek már 10 éve.


2 napja meg rám írt, hogy mélységesen sajnálja az akkor dolgokat, meg nem-e szeretnék szerepelni egy filmben ami a zenei karrierjéről szól...

Ezen kívül még írta, hogy sajnálja, hogy eddig váratott a bocsánat kéréssel, meg nem mert írni, személyesen meg állítása szerint nem lett volna jó ötlet.

Ami végképp kicsapta nálam a biztosítékot, hogy az osztálytársaira "hivatkozva" szakított, mert ő népszerű volt(engem utáltak, pedig nem is ismertek), ketten is pályáztak rá és azon röhögtek, hogy hogy kivagyok.

Igazság szerint felzaklatott ez az egész beszélgetés és elmondtam még neki a véleményem róla, meg a bocsánat kéréséről. Pl írtam neki, hogy saját magát akarja ezzel jó fejnek beállítani, ha elég tökös lett volna nem 10 év után messengeren kér bocsánatot, meg hogy biztos csak azért írt, hogy még egyet belém rúgjon. Persze mindent tagad.


2018. máj. 12. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nőlj fel, ezer eves sztorirol van szó, gyerekek voltatok még...
2018. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor meg csak a cimet olvastam el, akkor azt akartam valaszni, hogy 10 ev utan ha felkeres valaki, es bocsanatot ker, akkor az az egyik legoszintebb bocsanatkeres...

de igy, ahogy olvastam a tobbit, hat vissza se irnek neki.

2018. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is válaszoltam volna neki.
2018. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"nem-e szeretnék szerepelni egy filmben ami a zenei karrierjéről szól"


Kihasználás szaga van.

2018. máj. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos valami kis repper lett, aztán kell valami vonagló labanc egy klippbe. :D
2018. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

4 essel értek egyet.... Érdekes módon pont most keres meg mikor a filmjében kéne szerepelni... Hagyjuk már, aki ilyen dolgokat megtesz, az később sem lesz más ember, csak mert eltelik 10 év..

F35

2018. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam, hogy ez az egész paraszt vakítás. Csak kellett a megerősítés 😄
2018. máj. 12. 18:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönd meg a bocsánatkérést és ennyi. Nem kell továbbfűzni a történetet, ha nem akarod!
2018. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!