Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek férfiak tik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek férfiak tik örülnétek ha párotok, egy veszekedés után ami már 2 hónapja tart, és külön alszotok is, ágy mellé rakna egy levelet, bocsánat kérés alkalmabol?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam,mit lehetne elég korán kel, és csak azt akarom, szeressük egymást.
2016. dec. 27. 01:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha velem 2 hónapig gh.eciznél, már tuti, hogy nem laknál velem. Rég megkértelek volna, hogy menj a szüleidhez lakni, vagy ahol szeretnél. A leveleddel meg valószínűleg kitörölném a seggem.
2016. dec. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A 2 hónap veszekedést nem minden napra gondolom.de elég gyakran. Féltékenykedtem, és szerinte azért hidegült el tőlem. Aztán meg ő féltékenykedett rám,lemondott,mondjuk érzelmileg padlón voltam ma.de én érzem, nekem ő kell. Bocsi ha hülyén irtam le, fáradt vagyok, nem alszom sokat.kattog az agyam.lány vagyok(22) a párom 34)
2016. dec. 27. 01:48
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkoris kitörölnéd ha főzne mosna rád stb..és te éled a világod de ő nem mert kell nevelnie a gyereket,meg amúgyis. Őröm van, anyós.
2016. dec. 27. 01:51
 4/13 anonim ***** válasza:

Kedves gesztus :)


De kicsit visszább kéne utána venni a lendületből :D

Nincs rosszabb mint amikor átvernek....

2016. dec. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem értem, vissza venni? De most komolyan arra vagyok kívancsi hogy nem e nyálas. Mivel sírva mondta szeret,de mégis külön alszik.
2016. dec. 27. 01:55
 6/13 A kérdező kommentje:
Jaj értem,hogy ne legyek féltékeny.... hát , akarok változni. És sajnálom hogy olyan voltam, szeretem és harcolok érte. Este meg vacsorával meglepem őt. Es igyekezek hogy BOLDOGGÁ tegyem.
2016. dec. 27. 01:56
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyálas :D de aztán így is legyen!
2016. dec. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
A pasik ilyenkor szoktak leginkább becsajozni, ezt tapasztalatból írom.Aztán legfeljebb letagadja úgy is.:)
2016. dec. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Nőként írom: ha két hónapja tart ez az állapot, és képesek vagytok külön aludni, akkor ezt megette a fene. Akár egy focicsapatra való gyerek is lehet, ez már akkor is csak végjáték.

Még nyúzzátok egymást, meg áltatod magad, hogy szereted, de ha szeretnéd, nem lennél külön ágyban két hónapja! Csak félsz, hogy egyedül maradsz a gyerekkel.


Ha ő annyira szeretne, akkor is ugyanez lenne érvényes: nem bírná ki, hogy két hónapja megy ez a neszólj hozzám.


Két szerelmes ember összeveszhet, vitatkozhat, de megbeszélik hogy mi bajuk van, és este együtt alszanak el, összebújva.

Titeket már csak valami kényszer tart egyben, csak idő kérdése, mikor mentek szét végleg. Ahol ennyire nem működik a kommunikáció, ott nincs miért küzdeni.


Az jól hangzik, hogy főzöl, mosol, takarítasz, gyereket nevelsz, de ezzel nem tudsz semmi extrát nyújtani, amit más nőtől nem kapna meg a párod.

Ezzel te nem fogsz egy férfit sem magad mellett tartani!

2016. dec. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy tányér húslevesnek jobban örülne.
2016. dec. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!