Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy öreg férfi nyomul a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy öreg férfi nyomul a barátomra, és engem fúr? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Röviden.. a barátomnak van egy ismerőse, ilyen szociális segítő. Egy durván 65 körüli öreg férfi.(A barátom egyedül maradt fiatalon mikor meghaltak a szülei egy balesetben). Nem volt kirendelve mellé, de néha megkérdezte tud e vmi segíteni satöbbi. Szóval jófej volt.

Csakhogy a barátom közben felnőtt. Egy dolog h pénzzel tukmáln.á, már az is ki.ver.i a biztosítékot nálam. Persze nem fogadja el, van munkája.

Kétszer találkoztam ezzel a mókussal, elsőre nagyon kedves volt az öreg (akkoriban most h visszaemlékszem éppen összevesztünk vmi apróságon), és múlthéten mégegyszer találkoztunk, nagyon bun.kó volt (persze megoldottuk és újra csodás minden közöttünk).

Kb finoman, kedveskedve csak arról beszélt h engem lecserélhetne a barátom. És sorolta az okokat h miért! Annyira sokkot kaptunk mind a ketten h nem is nagyon tudtuk lereagálni. Aztán a barátom még fél órát beszélt vele a semmiről majd kitessékelte...


Közben én láttam rákövetkező nap mikor szintén ilyen huszonéves fiúcskát fuvarozott. Az öregnek nincs családja, állítólag volt vmi bnője korábban...


A barátommal beszéltünk erről, ő azt mondta azért nem bír engem, mert sokat vagyunk együtt, és így rá nem marad ideje...de csak én érzem ennek az abszurditását?? Azt hozzá tenném h a rossz időbeosztás és munka, suli miatt heti 2-3x tudunk találkozni!! Az minden szabadidőnk.


Oké h magányos (annyira nem is) de napi szinten hívogatja a barátomat!!! Nem veszi fel már neki a telefont.


Szerintem, egy aber.rált vé.n b.u.zi és a hátam mögött 100% h fúr.. a múltkor még egyszer összefutottam vele az utcán, rögtön azt kérdezte a barátom h mondott e vmit amivel megbántott mert beszél vele. Meg azr h amúgy őt hidegen hagyja mit mond neki más rólam, ez az ő élete és engem szeret.


De akkor is... ha ennek a pojá.cának baja van velem, mondja a szemembe. A másik meg h a gyomrom felfordul tőle... mit csináljak?


A barátom szimplán ignorálja, amennyire lehet, de ugye teljesen nem lehet mert hát segített neki, azt én sem akarom...patt helyzet.


2018. máj. 13. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Te fiú vagy ?
2018. máj. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lány....bocs az kimaradt
2018. máj. 13. 05:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Te utálod, az világos, de mi az mit mondott, miért nem vagytok egymáshoz valók?

Úgy tűnik, kicsit alaposabban ismeri a barátodat.

2018. máj. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem utálom, de nem is a kedvencem. Ostobaságok főleg. 3 év korkülönbség van az én javamra főleg ezt. Persze h ismeri, az ismerőse. Engem viszont nem ismer.
2018. máj. 13. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!