Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem az idegesítő nőismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem az idegesítő nőismerősöm ráhajt a barátomra mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: munkahelyemen az egyik kolléganő. Rettentően idegesítő, beképzelt, el van szállva. Ahogy megy, beszél, néz, viselkedik, süt róla. (Nem tudom, mire) Nem hülye, de nem is különösen okos. Amúgy egész csinos lenne(leszámítva hogy közönségesen öltözik), arcra viszont csúnya (tudom a szépség szubjektív, de nemcsak szerintem, más is mondta), de azt hiszi magáról hogy szép.

Mindig bizonygatja, ő ilyen meg olyan k...baszott jó nő és ennyien meg annyian buknak rá, le se tudja rázni a pasikat, hogy belé mennyien szerelmesek, mennyi ajánlatot kap és like-ot. Van úgy hogy az öndicséreteivel burkoltan másokat fikáz.

Nekem szinte nem is köszön akkor se ha én normálisan köszönök neki, vagy ha mégis akkor egy undok ''Helló'' vagy ''Szia'' amit kibök. Viszont szinte minden pasira rámosolyog és köszön, kedves velük, a főnököknek is nyalizik széles vigyorral. Nem elég hogy így is hatalmas az egója, de még adják is alá a lovat. Dicsérgetik ő pedig majd el van ájulva és nevetgél.

Ez mind semmi lenne, de mostanában a barátomnak is tetszeleg. Van úgy hogy a barátom eljön elém a munkahelyemre és megvár mikor végzek. Olyan is szokott lenni, hogy mielőtt együtt elmegyünk haza még pár kollégámmal beszélgetünk úgy hogy a barátom is ott van. És ezt tudja, hogy együtt vagyunk, látott minket. Mégis egyik alkalommal mikor mentünk haza a kedvessel, megemlítette nekem ezt a kolléganőt hogy mikor rám várt ő előbb jött ki és csakúgy rá köszönt mosolyogva és azóta is néha említette hogy mosolyog és köszön rá. Máskor azt figyeltem meg, hogy a barátomat bámulja akkor is amikor én is ott vagyok, mintha szemezni próbálna vele. Mikor pedig mentünk haza kézen fogva nézett utánunk.

Olyan is volt, hogy épp el voltam merülve a munkámban, amikor csakúgy oda jött hozzám, és elkezdte mondogatni hogy ''Jajj, olyan aranyos a Zoli'' (nem így hívják csak mondtam egy nevet) meg ''Olyan édes a Zoli'' meg ''Olyan helyes a Zoli'' és ezt kb. legalább ötször, ilyen irritáló, nyávogós hangon mint valami pláza cica. Egyszer még elment volna, de nem ennyiszer, mint aki direkt provokálni akar.

Egyik nap a barátom mutatta azt is hogy bejelölte valaki (egy közösségi oldalon) akit nem ismer, hát a kis kolléganő volt, ki más (mikor rápillantottam én is).

Tudom nem kéne hogy érdekeljen, magasról tennem kéne rá, de ez már tényleg pofátlanság, hogy a páromra is nyomul. Ill. nyomulna, tudván együtt vagyunk (én sose hajtottam más pasijára és nem is tennék ilyet). Eleinte csak nem kedveltem, de most már olyan szinten utálom, hogy legszívesebben leütném valamivel.

Nem veszi magát észre egyszerűen hogy viselkedik, és mások se mondják meg neki hanem nyaliznak. Pedig egyesek pont hogy röhögnek rajta a háta mögött, persze ezt se veszi észre. (Jó lenne ha valaki egyszer kiosztaná).

Azt vettem még észre, igaz hogy legtöbbször nem köszön de távolabbról szokott vizslatni, mint aki méreget.

Néha már gyomorideggel megyek be arra gondolván, hogy el kell hogy viseljem megint.

(Azt nem értem még, ha igaz hogy ennyire sikeres a férfiak körében miért szingli még mindig).


Mit lehet egyáltalán tenni? Nézzem levegőnek én is teljesen? Vágjak vissza ha legközelebb megint idegesíteni próbálna?


Bocsánat a hosszúságért.



2017. júl. 1. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Szórakozik azon, hogy idegesíthet.

Nem kell neki kimutatni, légy vele még kedvesebb, ha azt mondja, helyes a barátod válaszold neki, hogy ugye? Szerintem is, azért választottam.

Stb. stb.


Ha látja, hogy nem fog rajtad ez a baromság szerintem hamarosan abbahagyja.

2017. júl. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Tudomást se vegyél róla, ne lássa, hogy idegesít téged bármi amit mond vagy csinál.Ha látja rajtad vagy szólsz neki, annál jobban fogja csinálni. Az ilyenre az a legjobb megoldás, ha levegőnek nézed és mosolyogsz hozzá.
2017. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Majd az élet megtanítja, hogy nem kell így viselkedni. De az kicsit idegesítő, hogy az emberek még az ilyennek nyalnak segget. Miért????
2017. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Semmit nem lehet tenni, és nem is kell. Egyedül azon kéne változtatni hogy foglalkozol vele. Az emberek sokszínűen borzalmasak, ez így van és kész, ha mészárlába kezdenél se jutnál messzire, szóval törődj bele hogy a világon van, és ennyi. Én levegőnek nézném.

Ha vissza vágsz le alacsonyodsz az ő szintjére.

A pasid miatt meg nem érdemes problémázni, ha hűséges akkor ez a nő úgy is csak vergődik értelmetlenül, ami nevetséges. Ha a pasidat idegesítené, ő meg elküldheti a francba, neked nincs dolgod.

2017. júl. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én se értem miért nyalnak neki. Talán mert ő is nyal nekik?

Az is rejtély hogy került hozzánk, alapvető dolgokat nem tud. Mások mondták őket kérdezgette ''jujj, ezt és azt hogy is kell?'' és hordja fenn az orrát.



A páromban bízom, meséltem neki erről a kolléganőről, megnyugtatott hogy nincs okom aggódni, neki nem jön be. Szerinte is csúnya és ő se érti egyesek mit esznek rajta (mert azért hajtanak rá). Ha elmeséli hogy megint mosolygott rá és köszönt is nevetve mondja.


Nem is vagyok féltékeny egyébként, engem az idegesít egyik legjobban, hogy ő azt hiszi, elhiszi magáról olyan jó nő hogy tetszhet a barátomnak is és van esélye (és ezért is szemétkedik velem olykor). Hú de megmondanám neki hogy mit mondott róla a barátom és nem jön be neki (de inkább nem mondok semmit még én lennék a rossz).

2017. júl. 1. 23:28
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Azért csinálja szerintem csak, hogy téged idegesítsen.

Az értelmesebb kollégák kinevetik, a butábbak vagy a hozzá hasonlóak meg nyaliznak neki. Hadd nyalizzanak, úgysem jár jól velük. Az ilyen nyalizós "barátságokban" az a szép, hogy egyáltalán nem őszinték, felváltva szúrják egymást hátba (ha ilyen még nálatok nem volt, majd lesz). Az ilyesmit le kell tojni, vagy ha már rá vagy kényszerülve a műsorra, például egy munkahelyen, akkor csak távolról nevetni rajta.

Téged ez a pitsa most kiszúrt magának, hogy piszkálhasson, valószínű nincs elég értelmes elfoglaltág az életében. Kár, hogy az ilyet nem látják a főnökök, aztán adnának neki annyi munkát, hogy ne unatkozzon.

Te most annyit csinálsz rosszul, hogy hatással lehet rád. Úgy látszik, vagy vaktában vagy tudatosan, de megtalálta az egyik gyenge pontodat, a párodat és most erre rá is kapott.

Valahogy ki kéne fejlesztened magadban, hogy láthatóan leszard őt, akkor talán abbahagyja. Van, akinek ehhez kell közvetlen támogatás a kollektívából, főleg ha kevesebb az önbizalma (jelen). De van, aki magabiztosabb, erős önbecsüléssel, ő egyedül is boldogul.

2017. júl. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!