Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen létezik? Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen létezik? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Olyan, hogy egy nő kapcsolatban van,de még mindig a volt férjét szereti/ hiányzik neki ?
2018. máj. 13. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam ilyen helyzetben, de szerintem lehetséges, főleg ha sokáig voltak házasok és/vagy közös gyerekük is van.
2018. máj. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elképzelhető.
2018. máj. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%

Létezik hát.

Ha mondjuk házas volt 8 èvig, ès ebbôl 5 jò volt, majd az utolsò 3 rossz, akkor lehet, hogy x èv mùlva màr annyira nem emlèkszik a rosszra, inkàbb csak a jòra.

Ès ez nem jelenti Azt, hogy a volt fèrjèbe szerelmes, csak valamikor ô volt neki a legfontosabb x èvig, ès ezt nem lehef elfelejteni szerintem sok esetben soha. Egy vàlàs vagy szakîtàs miatt nem kell ùgy csinàlni, mintha sose lètezett volna a màsik, fôleg, hogyha nem haragban vàltak el.

Persze nem kell vele legjobb baràtnak sem lenni, meg heti 5x talàlkozni vele, de ha nèha-nèha eszèbe jut az exnek, ès hiànyzik egy kicsit, ès emlèkszik arra, hogy mennyire szerette, azzal mèg szerintem nincs baj. Nem vagyok robotok, persze, hogy èrzelmileg valamennyire mindig körôdni fogunk az elsô komoly ès nagy szerelmünkhöz (hacsak nem csinàlt olyat, amièrt rànèzni sem bîrunk soha többet).


Viszont ha a mostani kapcsolatàt egyàltalàn nem szereti, vagy ha az exèt mèg mindig jobban szereti, az nem normàlis, ès vèget kell vetni a kapcsolatnak, mert mèg nincs kèszen egy újra.

2018. máj. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!