Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez az egész? Létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez az egész? Létezik még ennyire hűséges pasi? Lehet esélyem?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy elkezdtem ismerkedni valakivel. Nagyon sokat beszélgetünk és már többször találkoztunk is. Családja van, de tudom, hogy sehogy nincsenek. Már többször volt olyan megjegyzése, hogy ha 1 évvel ezelőtt kezdődik ez az egész, akkor teljesen más lenne a helyzet. Tudja hogy én benne lennék, de nem fogja megcsalni a barátnőjét.

én 29/n ő 27/f


2018. máj. 10. 11:18
1 2
 1/18 iamaveryniceguy ***** válasza:
94%
Őt tartod hűségesnek? Nincs magasan a léc nálad hallod e 😃
2018. máj. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Igen, léteznek hűséges férfiak, de ő nem az, ha veled randizik.
2018. máj. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Most csaladja van vagy baratnoje? Buzlik az egesz, ne hagyd hogy hulyere vegyen.
2018. máj. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Arra nem gondoltál, hogy igazából a családdal minden oké csak új húsra is vágyott? Esetleg kételyei támadtak? Az új hús megvolt, látta, hogy a felesége jobb ezért inkább téged offolt? Azért mert a férfi azt mondta neked nem biztos, hogy tényleg szar, csak ez a kifogás és van mivel etetnie. Esetleg házas is a férfi? Mert akkor nem akar válni, nem akarja végig csinálni a válással járó köröket, esetleg veszteséget okozna magának. Vagy ha az asszonnyal tényleg rossz, ott vannak a gyerekek akiket nem akar elhagyni.


Őt kérdezd meg, hogy miért marad ahelyett, hogy veled lenne.

2018. máj. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%
Miért gondolják azt a korodbeli nők hogy ha egy családos férfi unja otthon a banánt, akkor majd pont ők lesznek életük szerelme?
2018. máj. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Ez már nem hűség. Ennél gerincesebb férfiak is vannak, keresgélj még!
2018. máj. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Ennél hűségesebbek is léteznek, pl. azok, akik nem mennek félre a feleségük mellől. Az nem hűség, hogy találkozgatok valakivel, de titokban.
2018. máj. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Az mit jelent, hogy ha 1 évvel korábban találkoztok, akkor most minden más lenne? Mi történt 1 éve? Akkor még nem volt családja/barátnője (ezt amúgy én sem értem: családja is van, meg barátnője is, vagy hogy van ez)?!
2018. máj. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

Az a pasi aki veled találkozik meg sokat beszélget miközben barátnője van, az minden csak nem hűséges.

Fordítsd csak meg a helyzetet. Mit szólnál hozzá ha a te hapsid találkozgatna meg beszélgetne rendszeresen egy másik nővel? Az nálad még hűség lenne?


Minden férfi aki unatkozik már otthon, azt mondta a kiszemeltjének hogy már nem jó otthon, elhidegültek, sok a vita nincs szex... Stb.

Gondolj csak bele, ha azt mondaná hogy minden oké, még ennyi év elteltével is szeretem az asszonyt, csak a változatosság kedvéért kefélnék veled is, de elválni eszemben sincs, akkor te leállnál vele beszélgetni meg találkozgatni? Ne ugye hogy nem. Ezért mondja azt amit mond. A sok naiv pitsa mint te is meg el is hiszed hogy ez van otthon :)

2018. máj. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Én tényleg nem hiszem el, hogy ennyire sötétek egyes nők...ja de.
2018. máj. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!