Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a külön való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a külön való bulizasrol?

Figyelt kérdés

Átmenetileg külföldön van a baratom, harom hét múlva jön haza sosem volt téma a külön való bulizás mert jóban vagyok a baráti társaságával ismerem őket így vagy együtt vagy csak ő ment..

Viszont többször előfordult H külföldön kellett lennie én pedig ugyanúgy a legjobb barátomat akartam elhivni erre arra.

Most viszont megismertem én is egy tarsasagot akik Kulfoldiek és Magyarországon dolgoznak, jóban lettünk és legutóbb megkértek hogy mutassak már nekik pár jó helyet mert ok nem ismerősek a környéken..

A hétvégén kettesbe mennek el az egyik sraccal bulizni megmutatni ha nem dolgozik a csapat mit érdemes megnezni (klub).

A barátommal mikor ezt közöltem teljesen kiakadt hogy én kettesbe külföldi fickoval megyek bulizni...

Máskor meg az sem zavarta ha egyedül mentem..... így meg szerintem jobb mert tudunk egymásra figyelni ne történjen baj....

23/n


2018. máj. 13. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
De ugye tudod, hogy a kulfoldi srac azert hivott el kettesben bulizni, mert be akarja tenni? :D A pasid ezert lett merges, mert ennyire naiv vagy. Arrol nem is beszelve, hogy egy felidegen pasival mennel kettesben az ejszakaba. Ennel mar csak a Hős utca kozepen lenne ertelmesebb es biztonsagosabb otlet miniszoknyaban az ejszaka kozepen "Gyertek, egymillio forint van nalam, eroszakoljatok meg!"-et kiabalni.
2018. máj. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Ott nem csak buli, szex is lesz :D

De amúgy elég egyértelmű, hogy azért hívott kettesbe el, mert rád akar mozdulni.

2018. máj. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kettesben más hetero férfival szerintem sincs rendben, pedig én gyakran járok el a barátom nélkül is.
2018. máj. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs rendben. Megszokott tarsasaggak oke, de alig ismert fiuval kettesben nem.

Vajon miert nem a tarsasaggal egyutt hivott meg? Az indok is kamu. Minden kulfoldi magatol is kepes megtalalni az arra erdemes programokat. Talan nem ismeri az internetet?

2018. máj. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!