Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú 2 éve járunk 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú 2 éve járunk 1 isibe és nagyon tetszik talán szerelmes is vagyok. Nem egy baráti körben mozgunk. ő inkább a "rajokkal" de ő nem igazán az, csak velük van. Mit kéne tennem hogy a tuttára adjam hogy nagyon tetszik?

Figyelt kérdés

Nagy ritkán szoktunk pár szót váltani és jó hangulatban a barátnőim azt mondják hogy látszik rajtunk amikor beszélünk vagy nézünk egymásra hogy egymásnak vagyunk teremtve. de sztem egyikönk sem mer az ő barátai miatt mert én legalábbis nem akarom hogy ezzel baszogassanak közeledni a másikhoz. segítsetek!!


17/L


2010. jún. 14. 17:36
 1/9 nielindi ***** válasza:

helyesírás 1es!!!!


hagyd a rajshávót sztem!!!

2010. jún. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne izgulj :) Próbálj meg nyíltan odamenni hozzá, amikor ő is, és te is egyedül vagytok, és először lazítsd fel. Ezt úgy teheted meg, hogy kérdezgeted a napjáról sb..., tehát egy teljesen átlagos, egyszerű társalgást kezdeményezel. Illene még rákérdezni, hogy van-e barátnője, és ha azt mondja, hogy nincs, kérdezd meg tőle huncut mosollyal, hogy nem-e akar egyet :) Innentől már csak rajta múlik.

Sok sikert kívánok! :)

14/F

2010. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nagyon köszi a második kommentelőnek!! aranyos vagy! :)

az első kommentelőnek meg annyi, hogy csak azért írtam ilyen érthetetlenül, mert sok volt a betű először és át kellett írnom...

2010. jún. 14. 18:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit, remélem, sikerült segítenem :)
2010. jún. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

am nem is hinném hogy 14 éves vagy :) jó én sem vagyok sokkal több de..

biztos kis Casanova vagy ha ilyen jó válaszaid vannak :D

neeem, csak vicceltem.

aranyos vagy! :)

2010. jún. 14. 21:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm :) Igazából lehet,hogy nagy "Casanova" lennék, de van valami, ami miatt nem tudok új kapcsolatokat kezdeményezni... Élőben elég félős vagyok, nos... mindig zavarba jövök, és azon parázok, hogy lehet, hogy mindent elrontok és ugrik az egész...
2010. jún. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

de édes!! :D leszel a barátom?? xD áá csak hülyülök!

én meg azért nem tudok új kapcsolatba kezdeni mert mindig olyanokba vagyok szerelmes akik nem viszonozzák de én nem tudok túl lépni rajtuk..ez van..am én is félős vagyok és mindenen elvörösödök :D de 14 évesen sztem még nem kell erőltetni a dolgot! én is még csak egy éve kezdtem kb

2010. jún. 15. 11:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Büdös alföldi tirpákok vagytok mind...:D
2010. jún. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
te meg egy seggdugó.hülye fogyatékos!!
2010. jún. 21. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!