Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Személyesen hogyan fejezheti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyesen hogyan fejezheti ki egy nő a legegyértelműbben, de mégis finoman, hogy szerelmes a férfiba?

Figyelt kérdés

Hamarosan személyesen találkozom azzal a férfival, akit szeretek. Nagyon szeretném, ha végre nem csak sejtené, hanem határozottan tudná, hogy mit érzek. Nem is kell tudnia feltétlenül még, hogy szeretem, csupán azt, hogy szabad az út számára részemről.


De nem akarok közönséges vagy nyomulós lenni, az nem a stílusom.


Milyen ötleteitek vannak? Köszönöm, és írhattok kort is!


2011. nov. 10. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Légy vele figyelmes, vedd észre benne a jót, és mikor valami hülyeséget csinál, ne vedd észre.
2011. nov. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Annyit még el kell mondanom, hogy kedvel engem, de egyszer igaz burkoltan, de olyan dolgot mondtam, amit ő kikosarazásnak tekintett, pedig nem annak szántam. Szeretném, ha megértené, hogy szabad a szívem felé az út és várom, hogy lépjen.
2011. nov. 10. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!