Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm érez még az exe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm érez még az exe iránt valamit? vagy csak bemesélem magamnak már ezeket?

Figyelt kérdés
Barátnőm exe 2 utcával lejjebb lakik tőlem, és amikor sétálunk fel hozzám, mindig elnéz arra ahol lakik, kicsit zavar, olyan mintha még érdekelné, pont a háza mellett van egy fagyizó, múltkor ettünk ott egy fagyit, és akkor is egyfolytában arra felé nézett. Érez még valamit iránta?

2018. máj. 14. 19:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Igaz másfél évig voltak együtt, mi meg 3 hónapja vagyunk együtt még
2018. máj. 14. 19:37
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Én amikor szakítottam a barátommal, akivel 2 évet voltunk együtt, az azért volt, mert nem szerettem. Ez nem változott, nem hiányzik, van azóta új barátom, nem régóta vagyunk együtt, de nagyon szeretem őt, semmi pénzért nem jönnék össze az exemmel újra. Csak az új barátommal akarok lenni (kB 3 hónapja járunk). Ettől függetlenül ha látom az exem házát, megnezem. Kíváncsiságból.. Az instagramjat is meg szoktam nézni havonta. Pedig tényleg nem érdekel, nem szeretem. De azért csak az életem része volt. Ez szerintem természetes. Ne aggódj ezen
2018. máj. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még csak kapcsolatban sem voltunk,és annak is már 40+ éve... de ha arra járok és is mindig felnézek - pedig már nagyon rég nem lakik ott. Ne parázz ezen.
2018. máj. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges ezen ennyit agyalni. Amikor elmegyek az egyik exem lakása előtt, én is mindig arra nézek és az jut eszembe, hogy "de jó, hogy megszabadultam tőle". :D
2018. máj. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!