Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik szerelem 0. látásra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik szerelem 0. látásra? Lehetséges, hogy ennyire belezúgtam msn-en keresztül? Vagy csak bemesélem magamnak?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja vett fel egy srác msn-re. Azóta minden nap órákat msnezgetünk egymással. Ő látott engem már párszor pár hónapja, de én Őt csak nagyon régen láttam, már nem emlékszek rá. Mielőtt ledurrognátok a fejemet: már szóba jött, hogy taliznunk kéne.:D A lényeg, hogy ma írta, hogy egyre jobban kedvel - nem mint barátot. Gondolom akkor többet érez irántam, mint barátság?! Én is így vagyok vele, pedig személyesen még nem is taliztunk.:S Reméltem, hogy amíg nem talizunk, addig nem fogok belezúgni, mert volt már egy ilyen eset, ami rosszul sült el. Mégis belezúgtam. Lehetséges ez egyáltalán? Hogy lehetek szerelmes belé, ha még nem is talizunk? Persze képeken láttam. Akkor ez most szerelem? Mert én nagyon úgy érzem... Majdnem minden éjjel róla álmodok, és nagyon gyakran gondolok rá napközben is. Msn-re is csak miatta lépek fel. Más fiúk felé pedig nem lépek - nem nagyon beszélgetek velük, pedig látszik rajtuk, mennyire próbálkoznak. Ebben a srácban megfogott valami.:S Baj ez? Baj, hogy már így bele vagyok zúgva, hogy még nem is taliztunk? Mert bűntudatom van miatta.:/

16/L


2009. júl. 29. 01:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne legyen bűntudatod.De ilyenekkel vigyázz mert szerintem beleszerethetsz.Végülis nem külsőbe szeret bele az ember hanem belső tulajdonságok miatt szeretsz valakit.DE!Az internet hátránya hogy lehet hogy ő a legkedvesebb legaranyosabb ember a világom MSN-en.Élőben meg egy tapló paraszt és akkor nézhetsz hogy mivan.Szóval lahat de vigyázni kell ilyennel hogy nehogy beleéld magad.
2009. júl. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem van némi tapasztalatom ebben. Egy ilyen esetből született az első kapcsolatom. Távkapcsolat volt és 3 évig tartott. Tehát igenis lehetséges:)) sokan lehurroghatják de valószínű hogy azért teszik mert nem volt még dolguk ilyesmivel. Úgyhogy ha normális a srác hajrá!! 18f
2009. júl. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 17 éves lány vagyok, és velem is hasonló van. Én is ismerek egy fiút msn-en keresztül, már 3 éve beszélgetünk, nagyon jól elvagyunk. VISZONT még mi sem találkoztunk soha. Elméletileg most nyáron fogunk, aztán ki tudja. Hát próbálj meg nem jobban belezúgni, mert ha mégis csalódsz valamiben az sajnos fájni fog. Állj neki pozitívan, és ne legyen bűntudatod semmiképp. És mint azt az előttem szóló is leírta bármi kisülhet belőle. :) Viszont próbáljátok meg nem elhúzni nagyon a találkát. :) Sok sikert :)

2009. júl. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mi a nyáron még biztos fogunk talizni.:) Csak most megy nyaralni, de mondta, hogy majd ha megjön, akkor mostmár mindenképp kéne taliznunk.

Én eddig is, és most is próbálok nem belezúgni (még jobban), de nem megy. Már minél előbb akarom a talit, hogy ne zúgjak bele annyira, hogy nagy csalódás érjen, ha esetleg nem jövök be neki, vagy Ő nem jön be nekem...

2009. júl. 29. 10:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Előző komizó vagyok ;)

Igen ezen mi is strapáljuk magunkat hogy "de mi van ha nem leszek szimpatikus a másiknak?"

ugyan, ez a legkevesebb :) nem szabad ezen törni a fejed :) gondolj arra hogy taliztok, és jó lesz :) képzeld el ahogy sétálgattok, beszélgettek. :) Én is ezekre gondolok és tök jó kedvem lesz tőle. :) Nyugalom :)

2009. júl. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én pont ezeket nem akarom elképzelni, mert félek, hogy más lesz, mint amilyennek elképzelem.:S:D De sosem tudom megállni, és mindig ábrándozok ilyenekről...:)
2009. júl. 29. 17:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Az sosem baj :) Ábrándozni szabad :) A lényeg hogy higgy benne, hogy minden oké lesz. :)
2009. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha msnen keresztül jófejnek tűnik akkor valószínű hogy élőben is az. Általában ki lehet ismerni többé kevésbé az embereket msnen is. Tehát nyugi.
2009. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2009. júl. 30. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!