Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól félek, hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól félek, hogy egyszer öngyilkos leszek egy nő miatt. Ebben van némi logika?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és az utóbbi időben nagyon összezuhantam egy lány miatt. Nem egy rendes kapcsolat volt, szerelmes sem volt belém, le is feküdtünk de én többet éreztem iránta. Ahelyett, hogy élném tovább az életem és hajtanám a többi nőt, őt meg felvenném a megvolt listára mint más korombeli, csak pityergek a szobába egész nap, egyetemre sem járok.

Attól tartok, hogy ha egyszer lesz egy valódi nagyon komoly kapcsolatom, aminek vége lesz akkor öngyilkos leszek. Ha ez a kis futó kaland ennyire ki tudott borítani, mi lenne a helyzet egy több éves kapcsolat végén...



2018. máj. 15. 11:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Meg tudod erősíteni magad lélekben, de mint minden: ez is akaraterő kérdése.
2018. máj. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Az "attól félek, hogy öngyilkos leszek" egy paradoxon.

Véletlenül nem lehet öngyilkosnak lenni.

Ha félek, nem leszek öngyilkos. Ha öngyilkos leszek, akkor meg akarok halni és nem félek.


Most rossz, de majd elmúlik, semmi sem tart örökké.


Nem lehet úgy kezdeni egy kapcsolatot, hogy "de mi lesz, ha szakítunk".


De amúgy egy komoly kapcsolat vége is túl élhető. Nem kell másokhoz hasonlítani magad. Te így dolgoznod fel, szomorkodással és sírással.

2018. máj. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Van. Félévente lesz öngyilkos hasonlók miatt egy-egy korodbeli srác a konditermemben ahova járok. Globál nézve meg szerintem alig pár hetente.

Tanács: Állj több lábon. Leygen több fontos dolgod az életben, és ha jön valaki akkor ne rendelj mindent neki alá. Ha valóban számodra fontos dolgokat állítasz, a kialakult perspektíva majd megóv ettől.

Illetve bár ez utóbbi hozadéka, ne legyenek üresjárataid. Ha van időd gondolkozni, akkor gondolkozni fogsz és jobb híján nyaldosod a sebeidet ilyenek után. Akinek olyan munkahelye van, ahol koncentrálni kell, mellette vannak rendszeres hobbijai, amik aktív tevékenységek, esetleg el is kell hogy lássa magát... Ilyenekre nincs ideje. Bár ő is szenved, de sokkal hamarabb kibillen. Illetve nem is süllyed annyira bele.

2018. máj. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
6%
Ha lefeküdtél vele és nem akart folytatást. Akkor kicsi a farkad és béna is lehettél. Ne nagyon remélj te hosszabb kapcsolatot senkivel.
2018. máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit össze kellene kapnod magad, nemde ?

Kit érdekel ha egy lány dobott ?! Lesz másik sőt lesz másik 10 is idővel.


Az a legnagyobb baja itt sok embernek, hogy annyira görcsösen ragaszkodik egy kapcsolathoz.

Ha valaki azért akar kapcsolatot mert akkor érezné magát jól, attól lenne csak boldog akkor az már régen rossz.


Kezdj valamit a rengeteg szabadidőddel és felejtsd el egy időre a párkeresést.

Érd el, hogy boldog legyél anélkül, hogy valakibe kapaszkodnod kellene.

Ha ez megvan utána sokkal minőségibb lesz az életed és kapcsolatot is könnyebben tudsz majd másokkal kialakítani.

2018. máj. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Szegény srácok, kicsit idősebbek lesztek, jókat fogtok röhögni régi éneteken, nincs egy olyan liba a világban, akiért érdemes lenne...könnycseppet ejteni...pláne öngyilkos...bolondok vagytok.

Járjatok ide sűrűbben, úgy megutáljátok ezt a sok havibajos élőlényt, hogy megláttok egyet az utcán, lehányjátok.

2018. máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 peca1000 ***** válasza:
Engem hányszor dobtak csajok te édes istenem! Meg én is őket! :) Rossz érzés nagyon, én is éreztem ilyet, mint a kérdező. Csak a hobbim, és a csajozás segített. Menj fel egy társkereső oldalra, és nézegesd a lányokat. 1 hét múlva már írjál nekik.
2018. máj. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A szüleid örökre tönkretenni azzal hogy meghalsz? nem éri egy nő sem annyit;)


Meg még 20 évesen... kb semmit neméltél, majdhogynem tini vagy. Csillapodni fog ez nyugi, ne parázz

2018. máj. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem a nõ miatt vagy ilyen, ez inkább nagyban összefügg a jellemeddel!! Ne a nõt hibáztasd!! A legtöbb ember keresztül esik szakításon, mégsem válnak kétségbeesett rinyagépekké.
2018. máj. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, de még a hobbimhoz sincs kedvem. Ilyenkor még az sem megy úgy (sport) ahogy kellene. Az a baj, hogy nagyon vágyom a lányok után, szégyen nem szégyen ő volt az első eddig és minden jól alakul. Most megint nem lesz senki évekig talán mert nem merek kezdeményezni meg nem is vagyok az a csajmágnes típus...
2018. máj. 15. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!