Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érthető, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érthető, hogy egy nőknél mindig is sikertelen, előnytelen külsejű, szerencsétlen férfi öngyilkos lesz? 23F

Figyelt kérdés
2018. ápr. 6. 07:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%
Érthető vagy sem, magasról leszarom, úgyis túl vagyunk szaporítva.
2018. ápr. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%

Öngyilkos?

Ez elég vicces :D

Sosem értettem, hogy egy ilyen ember aki saját magát nem képes elfogadni olyannak amilyen, miért várja ezt el a másiktól?

Én az ilyennek adnék egy kötelet, vagy kiba.nám az utcára, elvenném a munkáját, hogy ráébredjen mi a fontos az életben (hát nem a ba.ás)...

Vagy "ráakasztanék" mondjuk gyógyíthatatlan betegséget, hogy megtanulja az élet milyen fontos, milyen szép, és sajnos milyen rövid...

2018. ápr. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
#2 de nem teszed, mert nem vagy pszichopata, ugye? :)
2018. ápr. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
És mit érek a munkával, pénzzel, egészséggel, ha nincs senkim, nincs feleségem, nincs gyerekem, családom? Paradoxon. Azért dolgozok, küzdök, hogy életben maradjak, egyek, igyak, ne fagyjak meg stb. de valójában az életemnek semmi értelme ebben a formában.
2018. ápr. 6. 08:03
 5/19 anonim ***** válasza:
#4 nincsenek barátaid? Nincs hobbid? Nincs hivatástudatod?
2018. ápr. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Vannak barátaim, de lassan mindegyikük megállapodik és a saját családjával lesz elfoglalva, nem velem.

A hobbijaim valahogy nem tudják kitölteni ezt az űrt, ideig-óráig boldogítanak, de attól még az életem ugyanúgy céltalan és sivár marad.

2018. ápr. 6. 08:16
 7/19 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Biztos hogy te is tetszenél valakinek. Amúgy küldj magadról képet, szívesen mondok őszinte véleményt. N
2018. ápr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
#6 akkor nem választottál megfeleően hobbit.
2018. ápr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Kérdező:

2#-es voltam.

Miért nem érted meg, hogy minden ugyan úgy működik az életben?

Dolgozol -> pénzt kapsz

vásárolsz -> lesz a hűtőben kaja

Főzől -> lesz főtt ételed, lesz mit enned

Mozogsz, sportolsz -> rendben lesz a testsúlyod, egészségesebben fogsz élni

Fáj a fejed, beveszel egy fejfájás csillapítót -> elmúlik a fejfájásod... stb


No most akkor vetítsük át az élet más területeire:

Kimozdulsz a gép elől, és eljársz szórakozni, ismerkedni, barátkozni, vagy csak választasz olyan hobbit, sportot amit közösségben kell végezni -> Esélyed lesz ismerkedni

Megszólitasz, ismerkedsz olyan nőkkel akikkel van

esélyed párkapcsolatra -> lesz kapcsolatod

Tanulj önuralmat, tanuld meg szexet -> jó lesz a szexuális életed.

Legyél figyelmes, intelligens, kreatív, tegyél a jó kapcsolatért, tiszteld és szeresd a párod -> lesz jól működő kapcsolatod.


Remélem elég volt és megérted a lényeget!

Tanulság: Bármit elérhetsz az életben ha teszel érte (nem repül a sült-galamb!)

Kevés csak akarni, kevés idejárni sírni, a sebeidet nyalogatni, mindig fel kell állni és csinálni!

Ettől szép az élet, ettől lesz életed, és ettől fogod élni az életedet!

2018. ápr. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Szia. Velem is volt igy. Duci csaj , nem a pasik kedvence, sot... Par sikertelen kapcsolat es sok atsirt ejszaka utan egy nap arra gondoltam - mi lenne ha elengednem az auto kormanytat? Meg is tortent a baleset. Osszetortem a csaladi autot, magamat nem sikerult. Az a rengeteg megertes es szeretet amit azutan kaptam valahogy helyrerazott.

Ha vannnak akiknek fontos vagyok nem lehetek annyira onzo , hogy csak magamra gondolok...


28 ev kellet mite talaltam olyasvalakit akivel tartos kapcsolatban lehetek. A belso beke az elso. Utana lehet nyitni masok fele is. Gyerekkori serelmek, csaladi gondok, onbizalomrombolo baratok mind mind gatolnak. Nekem sokat segitettek Csernus konyvei es eloadasai. Kitartas :)

2018. ápr. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!