Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, az titeket zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az titeket zavar, ha a partneretek szex közben nem megy el?

Figyelt kérdés

2018. máj. 15. 13:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Akkor mi értelme az egésznek? Tudtommal a kölcsönös örömszerzés a lényege a szexnek.
2018. máj. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Engem zavar. Volt ilyenben részem és bizony frusztrált, hogy az illető nem tudott elmenni, mert az ő kielégülése nekem fontos. Megbeszéltük, de nem megoldás nem született, nem is voltunk sokáig együtt.
2018. máj. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Igen, hiszen úgy érzem,valamit nem csináltam jól, vagy nem vonzódik hozzám eléggé. Persze, ha általában nincs gond, csak alkalom adtán, akkor nyilván valami stressz érte stb. azt megbeszéljük. Mindkettőnk öröme egyformán fontos.
2018. máj. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Igen, zavar!
2018. máj. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Igen, lelkiismeretfurdalásom van, higy valamit rosszul csináltam, nem kívant eléggé stb :(
2018. máj. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
25%
Igen. Nem sok mindent tudok elképzelni egy ilyen pasival.
2018. máj. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Azért az nagyon ritka, ha a férfi nem megy el. Ezek az okok a nagy recska függőkre igazak, akik csak a saját kezük által tudnak elmenni, mert ahhoz vannak hozzászokva, tehát a szex maga nem élvezet nekik csak, ha a saját kezük által mennek el. De valljuk be több a 2 perces férfi, mint, aki nem tud elmenni.
2018. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%

Engem is zavar.

Az exem többször nem tudott elmenni. Állította, hogy nem miattam, de ez egy nőnek éppen olyan kudarc, mint egy férfinak. Persze, hogy magamat okoltam amiatt, hogy képtelen elélvezni akkor is, ha 2 órán át csináljuk... És valószínűleg én voltam az oka, de így nincs is értelme a dolgoknak.

2018. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Imádom, ha a párom elélvez, nagyon zavar, ha ez bármiért elmaradna.
2018. máj. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Igen, engem zavar. A párommal egymással vesztettük el a szüzességünket, és aktus során egyikőnk sem tudott elmenni, ő orálisan sem. Lelkiismeret-furdalásom volt, hogy mit nem csinálhatok jól, hiába próbált nyugtatni, hogy nem az én hibám. Nyilván nekem semmi tapasztalatom nem volt szexuális téren, neki sem, egymással tanultunk. Végül persze összejött mindkettőnknek, de addig rosszul éreztem magam emiatt.
2018. máj. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!