Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Húsz évesen ez tényleg gáz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húsz évesen ez tényleg gáz? Mert én nem érzem annak, de kicsit elbizonytalanodtam, és ez zavar.

Figyelt kérdés

Üdv a net népének!


Az a helyzet, hogy húsz éves férfi vagyok, és még nem feküdtem le senkivel.

Nem azért, mert nem volt rá lehetőségem. Volt több barátnőm, és ebből a kettő utolsóval már eljutottunk odáig, hogy szexelhettünk volna, de én visszautasítottam mindkettőt, mert még várni akartam.


Az egyikbe nem voltam szerelmes, és már azon gondolkodtam, hogy esetleg szakítani kéne, amikor erre került a sor, és én is tudtam, hogy ott egy 17 éves lány szüzessége a tét, és az, hogy 1-2 hét múlva lehet, hogy szakítok vele, ezért megkértem, hogy várjunk, pedig nagyon akarta. Ezért vártunk... és 1-2 hét múlva tényleg szakítottam, mert a helyzet nem javult.


A másik ilyen kapcsolatom már az egyetemen volt, amiben pedig az elején visszautasítottam a lányt az ágyban, hogy még túl korainak érzem, meg én még szűz vagyok és most kicsit meg vagyok illetődve és ma este én nem érzem úgy, hogy készen állok. Egy-két hét múlva már készen álltam, de akkor már ő gondolta meg magát, és ott is egyre nehezebben mentek a dolgok, aztán vége lett mindenféle bonyodalmak miatt. Az tényleg nagyon bonyolult kapcsolat volt.


Alig egy hónapja két lány barátomnak (egyik 18 másik 19 éves) elmondtam, hogy amúgy én még szűz vagyok, és bár lehetőségem az volt, és orálban is volt részem meg kb minden stb. De szexelni még nem szexeltem. Erre gyakorlatilag kiröhögtek, hogy húsz évesen fiúként ez mi már stb. és hogy ők azt gondolták, hogy minimum 4-5 csajt megdugtam és teljesen lehidaltak, hogy ez most komoly... még 20-30 perc múlva is rákérdeztek, hogy akkor most vicceltem-e vagy tényleg ez az igazság?


Ennyire durva lenne a helyzet? Ezek után nehezen vallanám be párkapcsolatban őszintén szégyen érzet nélkül, hogy szűz vagyok. Amúgy meg ezt érzem helyesnek. Egy éjszakás kalandokat rühellem, bár csókolózás terén volt ilyenhez szerencsém, mert részeg voltam szilveszterkor eléggé. De nekem ez fontos, és úgy érzem így helyes, mégis mintha a társadalom elvárná tőlem, hogy dugjak meg valakit, csak hogy ne legyek már szűz. Nem mintha nem szeretném, de nekem ez fontosabb bakker...


Köszi előre is!

20 F



2017. jan. 3. 00:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

Nem gáz. :) Ez a te dolgod és majd egyszer találsz te is egy megfelelő személyt.

Azokkal a lányokkal pedig ne törődj, akik kinevettek. :) Lehet, hogy ők sem különbek nálad.

2017. jan. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%

Végre egy normális FÉRFI! Aki tud uralkodni magán és az ösztönein. Maradj ilyen, de tényleg.

Te joggal "várhatsz el" rendes barátnőt, nem úgy, mint azok, akiknek sír a szájuk, hogy "volt rengeteg egyéjszakásom, akkor dugok, amikor jól esik, de nincs egy normális lány se, brühühű!"


Szóval szerintem pont hogy nem gáz.

Nem mellesleg... kinek mi köze hozzá?


16

2017. jan. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
Barátommal nem rég fekudtunk le először, nekem is első volt ő, és én örültem is hogy ő is szűz. 18l 20f
2017. jan. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%

Az a 2 lány igazi agyhalott r*b*nc lehet,hogy nem tudják ebben az értéket meglátni.Ne kapkodd el,akkor tedd meg,mikor neked jól esik,de ez a magánügyed,ha nem akarod,hogy az egész környék erről pletykáljon,inkább ne kürtöld világgá.

20L

2017. jan. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%
A baratom 25 evesen vesztette el velem, pedig neki is lett volna lehetosege elotze. Na es? Ettol egyaltalan nem leszel levesebb, sot, inkabb tobb, ezzel a hozzaallassal. Nem szerettem en sem kevesbe a baratomat, amikor elmondta, hogy meg sosem szexelt
2017. jan. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Költőnő? ***** válasza:
Az, hogy ki, mikor, mire érzi késznek magát és ezt korrekten kezeli, az nem gáz. Mást kiröhögni egy döntés miatt, na az gáz.
2017. jan. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
9%

Meglepődtek, mást néztek ki belőled. Jobban ledöbbentek ezen, mint számítottál rá. Szóval simán kinéztek belőled 4-5 csajt. Szerintem pont ez mutatja meg, hogy semmi gond veled, normális/jó pasi vagy.

Egy kicsit azért lazíthatnál, mert ezzel egy megfelelő partnert is elijeszthetsz, ha egy nő "felkínálja" magát, az eléggé megsértődhet/megalázottnak érezheti magát, ha nem kell a másiknak.

2017. jan. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Helyes! :) Köszönöm, akkor nem töri meg a kedvemet.


Amúgy nem kürtölöm világgá, csak egyre jobb barátságba lettem velük, és valahogy erről folyt a szó, és már ittam is... Aztán rákérdeztek, hogy az xy-nal lefeküdtem-e... (mert ismerik az exemet). Hát mondtam nekik, hogy nem.


Aztán erre megkérdezték, hogy kivel vesztettem el a szüzességem... Pillanatra beugrott, hogy hazudjak vagy titkolózzak, de úgy voltam vele, hogy az olyan lenne mintha szégyen lenne a valóság. Így inkább megmondtam az igazat. De nem kürtölöm világgá... Sőt a legtöbb ilyen témájú beszélgetésbe is be tudok úgy kapcsolódni, hogy simán mindenki mást hisz rólam. :)


Köszönöm a válaszokat... Meg a privátokat :'D Nem gondoltam, hogy ennyit kapok egy ilyen kérdés miatt :)

2017. jan. 3. 11:41
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem tartom gáznak. :)
2017. jan. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

hát vannak emberek akik 30 évesen is hasonlóan állnak,úgyhogy nem gáz.mármint ha nekik nem gáz,akkor egy 10 évvel fiatalabbnak nehogy már az legyen


(amúgy nem magamról beszéltem xD )

2017. jan. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!