Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasi többnyire a testi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi többnyire a testi dolgokról érdeklődik, mennyi esély van rá, hogy komolyabb kapcsolat lehet belőle?

Figyelt kérdés

2017. jún. 7. 10:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha már most jobban érdekli a tested, min a jellemed, jó eséllyel csak le akar fektetni, de az is lehet hogy csak kíváncsi.

Közöld vele, hogy 3 hónapnál előbb nem fekszel le vele, bármi is történjen. Ha így is kitartó és veled akar lenni, akkor szerintem nem lesz gond.

2017. jún. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon ,hogy testi dolgokról érdeklődik?
2017. jún. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

én nem vennék tudomást az ilyen jellegű kérdéseiről, megnyilatkozásairól.


hidd el, gyorsan meg fogod tudni, mi(d) érdekli.

2017. jún. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kép, kamera stb. Általában szinte mindenkit letiltok, aki ezekkel jön. De nehéz megítélni h mit akar. Próbálkozott már persze, hogy mit engednék. Én is régen voltam pasival, ezért így elég nehéz. Ő inkább, elsősorban szexet. Én kapcsot. Valami vonzó van benne számomra. Nem tudom még h mi. Úgy tűnik én sem tudom, mit akarok.
2017. jún. 7. 11:13
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy kíváncsi rá,hogy nézel ki,az normális,ha a többet is szeretne ismerkedés nélkül,akkor csak szexre hajt.
2017. jún. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki mást is akar, az nem hozakodik elő rögtön ilyenekkel nehogy elijessze a másikat.
2017. jún. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ebből nem lesz semmi komoly, csak addig leszel érdekes, amíg meg nem kap.
2017. jún. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok kérdező.
2017. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet komolyabb kapcsolat, csak nem Veled.
2017. jún. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Alkalmi szexet keres a pasi. Ha neked ez jo, akkor semmi gond.
2017. jún. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!