Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok beszélni arról, ha valami zavar?

Figyelt kérdés
Pl van egy srác most, akivel ismerkedek. A jelek alapján nagyon szimpi lehetek neki, de úgy viszonylag ritkán keres..mármint volt barátom pl rajongásig odavolt értem, napjában többször is hívott, sosem aggódtam, hogy ne lennék fontos neki, mindig éreztette. Most viszont elbizonytalanodtam, de nem merem mondani neki, mert olyan hülyén érezném magam, meg mintha nyomulni akarnék..vagy szerintetek oké, ha elmondom neki a problémám? De ha tényleg fontos lennék neki, akkor többször keresne, nem?

2018. máj. 16. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél ugyanolyan "sűrű" a kommunikáció. De mindig igaz az a mondás, néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Szóval kommunikálj róla, őszintén és finoman.
2018. máj. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"rajongásig odavolt értem, napjában többször is hívott, sosem aggódtam, hogy ne lennék fontos neki"


"Most viszont elbizonytalanodtam"


Neked nem az a valós problémád, hogy nem keres elég sokszor, hanem az, hogy ha nincs külső forrásból visszaigazolás akkor nem érzed magad értékesnek.


Ezen kell dolgoznod ha azt szeretnéd, hogy ne zavarjon a dolog.


Ettől függetlenül ha neked nagyobb az igényed az együtt töltött időre akkor azt jelezheted neki, de abban a formában nem vetheted a szemére, hogy szerinted többet kellene keresnie téged mert azzal már az ő kényelmi zónáját és szabad akaratát kritizálnád.

2018. máj. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

“Neked nem az a valós problémád, hogy nem keres elég sokszor, hanem az, hogy ha nincs külső forrásból visszaigazolás akkor nem érzed magad értékesnek”


Ezt rosszul látod. Nekem az a problémám, hogy nem érzem ilyen formában, hogy annyira fontos lennék neki, vagy annyira érdekelném. És így a bizalom sem fog kialakulnj bennem. Csak olyan kellemetlen lenne erről beszélni, nemis tudom..

2018. máj. 16. 09:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Mióta ismered?
2018. máj. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Bocsi, de nem tűnsz valami felnőttnek. Mert egy felnőttnek ezer dolga van, nem egész nap a telefonon lógni és gügyögni. Ráadásul már ismerkedés elején és egyoldalúan elvárva. De az is lehet, hogy annyira nem fogtad meg és hátra tett a sorban.
2018. máj. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!