Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom stílusa mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom stílusa mostanában egyre mássbb, sokkal szókimondóbb, mint volt, ami engem nem zavar, az viszont igen, hogy társaságban is ezt csinálja. Többször is próbáltam beszélni vele hogy fogja vissza magát, de így sem jobb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy szókimondóbb? Oltogat téged? Nem mindegy.
2013. márc. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, de velem még úgy normálusabban, ha vannak mások is akkor már átmegy sértőbe.
2013. márc. 28. 14:36
 3/6 Hanariko ***** válasza:
ahogy halad előre a kapcsolat, és egyre több ideje vagytok együtt, bizony (ahogy anyum szokta mondani) kinyílik a csipája. Komolyan beszélgess el vele, ha semmi, akkor ultimátum (gondolom nem csak pár hülye poénról van szó, ha megkérdezted)
2013. márc. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Álomszuszék válasza:

Az én párom is egy idő után "szókimondóbb" lett, az elején engem sem zavart, de lassan az agyamra megy és oda jutottunk, hogy lassan már abban is kételkedem, hogy ő az igazi, pedig korábban meg voltam erről gyöződve.

De tudod, szerintem egy nő sem érdemli meg ezt. Lehet, hogy régimodi vagyok, de szerintem alap, hogy a pasi szépen beszéljen a nővel. Különben egy idő után megunod. Én is megpróbáltam többször beszélni vele, hogy változtasson, de nem tette. Szóval nagy jövőt nem látok..

2013. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy régimodi vagyok, de szerintem alap, hogy a pasi szépen beszéljen a nővel."


Szerintem mindenkivel normálisan kell beszélni, nem csak a nőkkel. És nem képmutatásból, hanem azért, mert ez a természetes. Aki erre nem képes, azzal egy idő után nem lehet mit kezdeni. Minél előbb rájön az ember erre, annál jobb neki.

2016. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azóta mi lett?
2020. máj. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!