Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok egy lányba, és nem szeretném kitenni a fétisemnek, hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon jól alakul a kapcsolatunk, nagyon szeretem őt, és ő is szeret engem. De szörnyen kívánom őt, és ki szeretném vele élni a beteges vágyaim, de nem akarom emiatt elveszíteni. Mit tegyek, hogy ne legyen lábfétisem?
2018. máj. 16. 22:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
1%
Rejtsd el jó mélyre. A többség ezt teszi a fétisivel. Tudom, szar, de a nőd hallani sem akar majd erről. Csak a misszionárius, azt fogja erőltetni. Egyhangú, kényelmetlen, de ez van.
2018. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%
A lábfétis olyan szörnyű dolog? Sokkal perverzebbek is vannak a világon...
2018. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
9%

#2


A legtöbb nőnek már az orál is perverz.

2018. máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%
Ha ennyire ráparázol megbeszélni akkor tapasztald ki elöbb mit szeret. Lehet ahogy végig csókolod a testét lábujjakig azt szereti s így könyebb felvezetni a dolgot. Me azt mond mániákisan hanem szolidabban.
2018. máj. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%

# 3


Te ezeket honnan veszed?

Én nő létemre olyan perverz vagyok, hogy sok férfi sikítva menekülne, ha megtudná, mikre vágyom.

2018. máj. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
1%

#5


Akkor viszont akivel összejössz az csak "elit" férfi lehet (minden téren kiemelkedő).


Az átlagnak nem jár ilyesmi.

2018. máj. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
5ös kérlek írnál nekem pár dolgot uogy tudjam más szerint mi a mérce és mitől kellene menekülni?
2018. máj. 16. 22:40
 8/28 anonim ***** válasza:
76%
Páromnak is labfétise van (meg meg sok másmilyen fétise is). Nekem meg egyébkéntis érzékeny a lábam úgyhogy en is élvezem és ő is. Ebben semmi rendkívüli nincsen.
2018. máj. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%

Miben nyilvánul meg nálad a lábfétis? Csak a lábakra gerjedsz be, csak úgy tudsz elélvezni, ha valami lábbal kapcsolatos dolog van az aktusba belevonva? Vagy ez csak valami olyasmi, amivel néha színesíted a szexet?


A legtöbb (nem az összes) nő azért tartja undorítónak, mert azt gondolja, hogy nem is rá vágysz, hanem csak a lábára. És más nem izgat fel, csak ha nyalhatod a talpát, szopogathatod a lábujját, hasonlók.

Ha nem ebbe az irányba megy el túlzóan, hanem csak, mint egy színesítve az aktust, nem állandó, kötelező jelleggel része a szexuális életeteknek, akkor szerintem többen elfogadnák, és nem tartanák annyira bizarrnak. Főleg, ha fokozatosan vezetnéd be, ahogyan a 4-es válaszoló is írta például.

2018. máj. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem soha, mi baj a misszionáriussal, olyan szexi, hogy annyira közel van hozzád. Sokkal izgatóbb, mint kutyában baszni, mint két vadidegen, ne is lássuk egymást.


Kérdező, mond meg a csajnak, hogy örüljön neki, hogy nem leszarni akarod.

2018. máj. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!