Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes úgy egy kapcsolatra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes úgy egy kapcsolatra építeni, hogy nem vagy szerelmes?

Figyelt kérdés

Nálunk ez a helyzet. 3 éve vagyunk együtt, ebből 2 éve együtt is élünk. Szeretem a barátomat és a közös életünket. Soha nem volt egy hangos szóváltásunk sem, közös az érdeklődési körünk, sok közös programot szervezünk, órákig tudunk mindenről beszélgetni. A szüleim imádják, az ő szülei is szeretnek engem. Mindenki szerint mi vagyunk a tökéletes pár, az esküvőt és a gyerekeket kérdezgetik állandóan.


Minden csodálatos köztünk, csak sajnos a szerelem nincs meg. Legalábbis részemről biztos nincs. Az elején még volt valami kis láng (pár hónapig), de most már olyan nekem mint a legjobb barátom és a testvérem egyben. A szex szörnyű, nekem sosincs kedvem hozzá, mostanában már neki se nagyon. Általában havi 1-2 alkalommal vagyunk együtt megszokásból. Csókolózni se szoktunk, csak szájra puszi.

Tudom hogy a szerelem mindig átalakul egy idő után, szóval lehet ez normális, de néha egy kicsit hiányzik a szerelem érzése. Nem tudom elképzelni az életem a párom nélkül, de mikor szóba jön az esküvő, sokszor elbizonytalanodom, hogy biztos jó döntés-e.


Szerintetek mennyire fontos a szerelem egy hosszútávú kapcsolatban? Érdemes erre alapozni egy házasságot vagy jobb a szeretet?


2018. máj. 6. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Én ugyanígy vagyok, csak már van 2 gyerekünk.

Szerelemből szerintem hülyeség hàzasodni, hiàba jajj de szép dolog, de a legnagyobb marhasàgokat szerelmesen követi el az ember.

Plussz a szerelem elmúlik

2018. máj. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
A szerelem egyáltalán nem fontos szerintem, Én sosem voltam "szerelmes" senkibe, ha valakivel jókat kefélünk és még jól meg is értjük egymást az a tökély. De hogy nem is szexeltek rendesen az gáz, ezen változtatni kéne mert így nem lehet leélni egy életet.
2018. máj. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Legyen kedvetek a szexhez! Bújjatok össze többet, szenvedélyesen, romantikázzatok, csókolózzatok hosszan, menjetek el közös programokra. Gyújtsátok be újra azt a lángot! Legyenek apró meglepetések mindkettőtök részéről és akkor jó lesz!
2018. máj. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok

Még annyi hogy mondjátok el egymásnak őszintén hogy mire vágytok a szexben, tegyetek érte hogy mindkettőtöknek jó legyen!

2018. máj. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem érné meg. De a kérdezőnek valószínűleg fontosabb a kapcsolat megléte, mint a szerelem.
2018. máj. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó, egészen addig, amíg nem találkozol valakivel, akibe tényleg bele tudsz szeretni. (Bocs, de ez a "pár hónapig volt kis láng" engem inkább arra enged következtetni, hogy sosem voltál belé igazán szerelmes.) Szóval ha jön valaki az életedbe, akibe beleszeretesz éső is beléd akkor mit fogsz csinálni?
2018. máj. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!