Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az okés ha nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az okés ha nehéz körülmények, gyerekkori traumák közül győztesen kikerülve, sőt mindezek ellenére lendületes, inspiratív és empatikus emberként elkerülöm azon lányokat akiknek ezek a problémák nem mondanak semmit?

Figyelt kérdés

Szeretném ha vmi hasonlóan kalandos útat bejárt személy lenne a mindenem...


Ez okés? Szerintem az. Szerinted?


2018. máj. 16. 23:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
Szép remények, de ilyen nem lesz. A "kalandos" nők a "megmentő" típusú minden felelősséget elvállaló balekkal vannak.
2018. máj. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem érthető.
2018. máj. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nincs ezzel baj, ugyan én nőként, de hasonlóan gondolkodom, tehát szintén "megpróbált" emberrel tudok csak igazán közösséget vállalni. Ebből a szempontból is igaz az, hogy nem árt ha azonos kaliberűek a felek.
2018. máj. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Én szurkolok neked! 👍👍
2018. máj. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

Mindenki maga tudja, hogy mi fontos neki egy társban. Neked ez.

Nincs ezzel semmi probléma.

2018. máj. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem okés, hogy azt keresed, akit akarsz. Az más kérdés, hogy hasonló háttérrel nekem nem okés, hogy hasonló lányt találjak. Mivel a saját helyzetem megoldottam és tudom, hogy milyen nyomai maradnak az ilyen dolgoknak, ezért eszem ágában sincs mást megmenteni és a jövőben is szenvedni vele. Főleg, hogy általában amint az ilyen lányokon segítenek, azok azonnal tovább is lépnek, mert kinyílik előttük a világ.
2018. máj. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ebben a történetben igazából nem megmentés van..


pl múltkor szépen megfenyegettem egy Tescos biztonságit, hogy kirúgatom ha nem fejezi be a (légynek nem ártó) csövessel az ordibálást a parkolóban....belegondoltam, hogy én is mertem össze apámat rongyrészegen és attól még nem lett állattá a szememben...nem is tudja hogy min ment keresztül csóri mire oda jutott, nem tudok kussolni egy ilyen esetben, nem érdekel, hogy az lenne a feladatom


ez csak egy példa..de ha pl egy ilyen szitu neki már fennakadást jelent akkor jobb ha magam vagyok..értitek gondolom


vagy ha pl nem tudsz másokon átgázolni hiába minden adott hozzá...röhej lenne ha a társam el akarná játszatni velem azt a szerepet aminek anno szenvedő alanya voltam..


ilyesmikre gondoltam..

2018. máj. 17. 01:32
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

Nekem sem egy leanyalom volt az eletem, es elkiser halalomig a sok rossz emlek. Azt vettem eszre,hogy a hasonlo sorsuakkal jobban megertetem magam es oket is jobban megertem,mint masokat. Ami nem feltetlenul rossz vagy jo, de egy olyan,akinek sosem okozott nehezseget az elet,valahogy ridegen hagy :D

L25

2018. máj. 17. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is erre alapoztam, de nem jön be. Mindenki mást szűrt le, akkor is, ha túljutott a gondjain.


Akit pl vertek, az vagy azt hiszi, hogy az apja egy szemét volt, vagy felmenti, hogy nem tehetett róla(ő is csak ember), vagy pedig kifejezetten büszke rá, és ezt az erőszakot továbbvinné a családjábán "nevelő elv" formában.


Mindennel ugyanígy van, függőség, erőszak, molesztálás, depresszió, szegénység, elhanyagoltság..


Nagy mázli kell ahhoz, hogy egy hasonlóan gondolkozót fogj ki. Aki pedig hasonlóan gondolkozik, az nem a trauma miatt teszi, hanem összességében ilyen a világszemlélete saját trauma nélkül is.

2018. máj. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

Mi van? Úgy kezded az ismerkedést hogy

"$zar gyerek korod volt? NEEEM? Bocsi de akkor nem illünk össze!"?? WTF?

2018. máj. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!