Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Az igazat mégsem mondhatom el.

Figyelt kérdés
Pàr napja beszélgetek egy pasival chaten. Össze-vissza kamuztam neki a munkàmról, azt mondtam nincs gyerekem stb. Annyira jól el beszélgetünk, mi van, ha megtudja az igazat és nem kellek neki?
2018. máj. 17. 14:07
1 2 3
 1/21 iamaveryniceguy ***** válasza:
86%
Egy hazug társ szerinted kinek kell? Senkinek. Kivéve, ha ő maga is hazudozós.
2018. máj. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Az szívás. Én jártam hasonlóan. Nem bírta elfogadni, tüske marad.
2018. máj. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Bocs, kérdező te főzted, most egyed is meg. Legrövidebb út az őszinteség....😀
2018. máj. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 iamaveryniceguy ***** válasza:
90%
Amúgy a melód még okés, de letagadod a saját gyermeked?? Milyen ember vagy te?
2018. máj. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%

Gyorsan mondd el neki az igazat, kérj bocsánatot. Ne áss nagyon gödröt magad alatt.

Ha nem kellesz neki, akkor egy jó lecke volt számodra, mindenképp nyertél :)

2018. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Mit kamuztàl a munkádról, azt lehet tudni?
2018. máj. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

Úristen, milyen anya az ilyen, aki egy férfi miatt a gyerekét is letagadja?! Jézus. Szegény kis lurkó..

Remélem a magányban fogsz megpusztulni a szenvedéstől, ha ennyi agyad van csak!!

2018. máj. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

Hát bocs de ez k.. gáz. Mintha anyámat hallanám. Tudod most hol tartok vele szemben? Ott, hogy nincs anyám! Egy pasi miatt aki senkije, csak szimpatikus neki azt mondja nincs gyereke? Értem én hogy nehéz az ismerkedés.. de ez akkor is undorító dolog. Képzeld anyám odáig nyomatta a “nincs gyerekem dolgot”, hogy én a barátnője vagyok és találkozik a barátnőjével. Szerinted meddig bírtam a barátnő szerepét? Hozzáteszem nem otthon laktam, nem függtem tőle, nem volt a segítségére szükségem és nem voltam se ronda, se kakka, semmi ami miatt ne mondhatta el volna. Sportban és tanulásban is mindig eredményes voltam mégis letagadtak engem is és a nővérem is.

Szóval ez gusztustalan módja az anyaságnak! Ha párt keresel olyat keress, aki már az első pillanatban tudja és el is fogadja, hogy “anya” vagy... vagy valami olyasminak tetteted magad. Nem tudom ezzel előrébb vagy, hogy hazudsz neki és mondjuk 1 hónap ismerkedés után hagy faképnél? Minthogy már az elején tiszta lappal kezdenél és nem mész bele felesleges körökbe ha ő azt úgysem vállalja?


Válaszolva a kérdésre.. Miért nem mondhatod el az igazat? Beadod a gyereket majd valami otthonba? Ha nem kellessz neki hát nem kellessz. Nehogy már ennyire f... hiányod legyen. Legszívesebben most jól felpofoználak! Ember! A saját gyermekedről van szó! Más meg otthon romokban hever, mert nem lehet gyereke... Szóval amit tehetsz, hogy elmondod van gyereked és az igazi munkádat is. Remélem nem prosti vagy, ha ennyire titkolózol. Közlöd vele, hogy feltél elmondani ezért tagadtad le. Innentől kezdve a csavó dönt! Te meg szépen folytatod a chatelést és ha kérdezik őszinte vagy! Ha valakinek a hazugságaid tetszenek meg, nem te leszel neki szimpatikus, hanem a képzelőerőd. 😉

2018. máj. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Jobban mondva mindenben hazudok neki, van egy facebookos profilom ahol nincsenek képek rólam és csak ismerkedésre, beszélgetésre használok. Ez a pasi pedig valójában ismer engem. Ha elmondanàm az igazat magamról megtudtudnà ki vagyok.
2018. máj. 17. 14:42
 10/21 anonim ***** válasza:
97%
Azt elmondanád, hogy ennek így mi értelme van? Őszintén nem értem, mire számítottál vagy hogy miért jó olyan emberekkel beszélgetni a neten, akikkel utána még csak találkozni se tudsz a hazugságaid miatt.. Minek?
2018. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!