Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Az igazat mégsem mondhatom el.

Figyelt kérdés
Pàr napja beszélgetek egy pasival chaten. Össze-vissza kamuztam neki a munkàmról, azt mondtam nincs gyerekem stb. Annyira jól el beszélgetünk, mi van, ha megtudja az igazat és nem kellek neki?
2018. máj. 17. 14:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
97%

De minek kellett egyáltalán hazudnod?!

Ezt képtelen vagyok megérteni


29/N

2018. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%
Ha az igazi profiloddal szóba se állna, miért gobdolod, hogy a kamuprofilod által majd mégis kellesz neki?
2018. máj. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Szeretek vele beszélgetni. Ennyi az egész...
2018. máj. 17. 15:05
 14/21 anonim ***** válasza:
96%
Ennek még mindig semmi értelme így. Szeretsz vele beszélgetni, oké. De akkor miért nem beszélgetsz vele úgy, hogy felvállalod magad? Mi értelme a kamuprofilnak meg a hazudozásnak?
2018. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Azért mert haragszik ràm és nem àl velem másképp szóba.
2018. máj. 17. 15:36
 16/21 anonim ***** válasza:
97%
Te még gázabb vagy, mint hittem 😀
2018. máj. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
97%
Akkor értelmezzük: Kamuzol össze-vissza, az hagyjál, h magadat nem mered felvállalni mert ennyire gyáva vagy, de hogy még a gyerekedet is letagadod... Tényleg, jobb is ha nem mondod el az igazat, mert gondolom egy normális férfivel van dolgod és te is tudod, h mennyire nevetségesen siralmasan viselkedsz. Meg is lehet rólad a véleménye és teljesen megértem, h nem beszél veled. Még ha kérdezel, neked még azt sem lehetne ezek után elhinni. Plusz, még a pasit is becsapod azzal, h egy olyan nő képét fested le az áll profillal, aki nem is létezik... Szerinted ez ha kiderülne, mennyire beszélne veled? Ja, h semennyire? Egy ilyen szélhámost én is nagy ívben kerülnék.
2018. máj. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
96%

És te nevelsz gyereket.Erre tanítod majd?

Miből van a töke ennek az embernek, aranyból, hogy Ennyire oda vagy érte?

2018. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Nemértem mit kell itt felkapni a vizet..


Ez a nő BESZÉLGET, sőt CSETEL valakivel a neten.


Nem tök mindegy, mit mond?


Nem akar járni a pasival ahogy látom, csak élvezi a társaságát. Simán dumálhat akárkivel egy kamuprofilról, amíg nem ígér semmit és nem okoz kárt érzelmileg sem a másiknak.


Így anonim módon semmi rossz nincs a beszélgetésben, egy csomó oldal/app épült erre, anotalk vagymi, chat.hu meg akár ez is a gyk is.


Nekem volt pl férfi társkeresős profilom, pedig nő vagyok, sőt írtam egy két nőnek is, hogy lássam, kapok e választ(kaptam, pedig képem sem volt).


Ezzel rengetegen vannak így. Amíg sikerül tartani egy szintet, addig nincs gond.


Ha úgy érzed kérdező, hogy a pasas kezd megkedvelni, vagy túl sok időt szán rád, akkor viszont hagyd abba a kamuprofilozást, mert ez már nem fair.

2018. máj. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 he84 ***** válasza:
100%
Hát megérdemled ha rosszul jársz esetleg idővel kérdező, hisz te akartál végig hazudni neki. Az ilyen ember megérdemli, amit majd esetleg kap, legyen az oka bármi annak, hogy össze-vissza hazudik, ráadásul kamu profilról. Hát ez kész,... Tudod, lehet úgy is csevegni, beszélgetni másokkal, hogy nem hazudsz nekik. Na meg később majdnem bármi lehet, amiből nagy baj lehet, ha kiderül hogy hazudtál. Ráadásul túl sokáig hazudni nem jó, nem lehet és sok esetben előbb-utóbb lebukás is lehet a vége, na meg minél több a hazugság, annál nehezebb lesz idővel! Meg is érdemelnéd, már bocsi, pedig nagyon nem szokásom az, hogy mádoknak rosszat akarjak. De ilyen és hasonló helyzetekben egyes emberek megérdemlik a rosszat! Aki sokat hazudik és nem akarja abbahagyni, az egy gyáva ember! Én pont a nagy őszinteség híve vagyok és sokszor szókimondó is vagyok.
2018. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!