Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak annyit kérdeznék hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak annyit kérdeznék hogy volt egy lány akivel jártam egy ideig, de átcseszett és szakítottunk, de én megigértem hogy utánna is barátok maradunk, csak ez nekem nem megy, mit csináljak? Mégsem mondhatom meg neki hogy ne legyünk haverok nem?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Ez egy érdekes kérdés, kevés embernél működik..
2009. okt. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megmondanod neki. Egyszerűen csak ne menj el, ha hív bulizni, vagy akármi.:D
2009. okt. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne mondhatnád meg? Utólag mondjuk kínos, mert akkor kell elutasítanod, amikor mondja. Verd ki a fejedből, keress helyette egy másikat. Ha találkoztok, mondd meg neki, hogy ezt mégsem szeretnéd és szakítsátok meg a kapcsolatot.. Légy határozott, légy férfi!
2009. okt. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az a baj hogy akármit mondhatok úgyis úgy hozza ki magát a dolgokból hogy én vagyok a szemét:S
2009. nov. 2. 13:31
 5/5 anonim ***** válasza:
együtt érzek...én is így vagyok. Mi inkább cseten szoktunk sokat beszélgetni a szakítás óta de most csinálok magamnak más msn címet ahová Őt nem veszem fel barátnak. Amúgy ne hagyd, hogy azt csináljon veled amit akar...tapasztalatból mondom, majdnem egy évig bolondított, s most is nehez szívvel szakítok meg minden kapcsolatot. De muszáj a talpamra álljak.
2010. jan. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!