Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lànyok, ti szoktatok beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok, ti szoktatok beszélgetni szaunàban fiúkkal ha becsatlakoztok hozzájuk?

Figyelt kérdés
Mondjuk egyedül ül bent egy fiú és szeretnél csatlakozni, de mégis ciki ha a köszönésen kívül csendben ültök..ilyenkor szívesen beszélgettek a fiuval, ha feldobja a labdát?
2018. máj. 17. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne?!
2018. máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 iamaveryniceguy ***** válasza:
91%

Miért lenne ciki? Azért ülök be a szaunába, hogy pihenjek. Nem akarom hallgatni egy nő csacsogását.


Kivétel persze ha tetszik az adott illető, de nem csajozni járok szaunába.


Engem az is zavar, amikor beül egy pár és megbeszélik az élet dolgait. Francért nem lehet máshol...

2018. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem.


a szaunába pihenni járok, nem csacsogni. sőt, az is zavar, ha mások dumálnak egymással.

2018. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztos én vagyok paraszt, de köszönni sem köszönök. Nekem sem szoktak ha hozzám jönnek be.. Szerintem ez elég jelzés arra, hogy kuss van, ha beszélgetni van kedve menjen a bárba.. Vannak azok a kicsi 4-5 személyes pezsgőfürdőmedencék.. na ott sem szoktak köszönni egy szót nem szól senki, csak másznak be. Azért én néha illedelemből megkérdezem, hogy szabad-e, ezen kívűl semmi mást nem beszélek senkivel. Ez akkor gáz ha nem is magyarok vannak ott..
2018. máj. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

"Biztos én vagyok paraszt, de köszönni sem köszönök."


Hát, köszönni egymásnak még a parasztok is szoktak...

2018. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Paraszt: átvitt értelemben faragatlan ember, durva, modortalan. 🤷🏻‍♀️
2018. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, mert hölgyekkel szoktam együtt szaunázni. Ha mégis úgy adódik, hogy férfiakkal együtt szaunázom, akkor igen, becsatlakozok a beszélgetésbe. De az "Aufguss" felénk szent, olyankor csend van. (Itt nem kénye-kedve szerint jön-megy az ember. Megvan, mikor lehet bemenni, 10 perc a melegedési fázis, addig lehet csacsogni, utána 5 perc az "Aufguss", amikor az egyik résztvevő meglocsolja a köveket. A kimenetel is egyszerre történik. Negyed óra pihenő, ezalatt szellőztetjük a kamrát, és utána kezdődik a következő kör)
2018. máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Én direkt távolságtartó is vagyok,mert nem vagyok kiváncsi ilyenkor az idegenekre.
2018. máj. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A párommal, vagy a barátnőimmel szoktam beszélgetni, a többiekkel nem törődöl, inkább feszélyeznek.
2018. máj. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, és az is zavar, ha mások dumálnak. Pihenni megyek oda, nem más magánéletét hallgatni.
2018. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!