Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az kell akinek en nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az kell akinek en nem?

Figyelt kérdés

Aki oda van ertem az nem érdekel, aki nem foglalkozik velem annyira az pedig kellene.

Lany vagyok, 22 eves


2018. máj. 17. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Mert a lányoknak abba a 90%-ába tartozol, akiknek a fiú 10%-a kell.
2018. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Lany vagyok, 22 eves"


Engedelmeddel én ezt kiegészíteném egy jelzővel:


"TIPIKUS lány vagyok, 22 éves" :D

2018. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért nem az kell, akinek te igen?
2018. máj. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Asszem' az előttem lévők leírták a lényeget.

Az igényeid alapján az kéne, aki bármikor talál nálad jobb lányt. Akihez pedig valóban passzolnál, azzal nem foglalkozol.

2018. máj. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
És teszel is érte?
2018. máj. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A pasik többsége is ilyen. Mindig ezt tapasztalom, aki nekem nem kell és úgy is viselkedek vele, annak tuti kellenék :D Ez egyszerűen azért van, mert az emberek szeretik a rejtélyeket, kihívásokat és ha valaki ránkakaszkodik, az idegesítő.
2018. máj. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem jobb nalam a pasi, csak magabiztos es olyan kis egoista
2018. máj. 17. 17:06
 8/14 anonim ***** válasza:
#6 De ezek után akkor áruld már el, ti nők hogy képzelitek el az "udvarlást" ezekben a modern időkben? Csodálkoztok, hogy a férfiak teljesen össze vannak zavarodva és nem értik a viselkedéseteket?
2018. máj. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 he84 ***** válasza:
Szerintem minden nő másképp képzeli el az udvarlást, ez is egyéni dolog és nem biztos, hogy mindenki szeretné kifejezetten. De udvarlás nélkül is lehet rendes egy férfi egy nővel. Ám hogyha bókol neki, akkor se olyat, amit nem gondol komolyan. Én például általában nem szeretem, ha virágot kapok, de azért elfogadom, ha kell.
2018. máj. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 he84 ***** válasza:
Bár az is igaz, hogy még sose kaptam virágot, ám kifejezetten nem vágyok rá. Elnézést ha ez bárkit bánt, de ez az igazság.
2018. máj. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!