Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alábbi fura tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi fura tőlem?

Figyelt kérdés

Szóval a kollégám, aki férfi, folyton lekoptatja a barátnőjét: "ne hívogass", "dolgozom", "ne zavarj", "nem érek rá". Én ezen mindig jól szórakozok, mert lekoptatja a barátnőjét, hogy velem legyen (kettesben dolgozunk).

De legutóbb az volt, mikor megint felhívta a barátnője, hogy már régóta telefonáltak, és nem tetszett. Valami féltékenység kezdett bennem motoszkálni. Mondtam valami célzást, valami poént, hogy le kéne tenni, erre agresszíven lecsittogott, mondván: "rosszul van".

Megsértődtem, nem ehhez szoktam tőle. Azt mondtam neki: "Kit érdekel? Vegyen be lázcsillapítót!"

Aztán végre lerakta. És rájöttem, hogy hiába nem én vagyok az, aki vele jár, de totál elárulva érzem magam, amiért agresszívan lecsittogott a barátnője betegsége miatt. Ez fura? De ő tehet róla. Máskor meg simán lekoptatja. Most hirtelen beteg, akkor meg agresszívan engem csittog le. Most akkor döntse el!


2018. máj. 17. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Te csak munkatárs vagy akivel el bohóckodik!!

De ő a barátnője!!! Keress magadnak valakit aki szabad.

2018. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
De szánalmas vagy.
2018. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom ha te lennél a barátnő, ugyanilyen mókás lenne ez a dolog. Nem baj, erre létezik az a bizonyos karma.
2018. máj. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak a férfi barátnőjét tudom sajnálni.
2018. máj. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Ez nem fura.. ez egy érzéketlen dolog volt tőled...
2018. máj. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fura tőled?? Miért lenne fura? A pali elhiteti veled hogy jó vagy nála egy szavába kerülne és tennéd is szét a lábad.nekem is rosszul esne ha a "kiszemeltem" lecsitteg főleg hogy a csaja miatt😂. Tényleg szánalmas vagy. Elhitted hogy majd otthagyja a nőt miattad. De ezek szerint a nő hallhatta hogy lecsitteg meg beszólsz neki örüljé hogy neki hogy nem csapkodott még meg. Gusztustalan ku rva vagy. Én beszélnék a párommal a hátérből meg egy "munkatársnö" mondana valamit amit a párom lecsitteg?!?! Inkább le sem írom hogy reagálnék.... Remélem a barátnő is úgy fog reagálni egyszer ahogy én tenném.
2018. máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hitted fontosabb vagy neki mint a baratnoje.lol.
2018. máj. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit, most olvasom a válaszokat. De majd most... Szokjatok már le arról, hogy az alacsony értékelésért folyton a kérdezőt okoljátok.
2018. máj. 18. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!