Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akar tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Elkezdtünk haverkodni egy férfivel viszont hozzá ezek a tipikus cicababák illenek és szerintem ő egy olyanra is vágyik, én csak egy egyszerű lány vagyok mégcsak nem is vagyok szép és mindig hív, hogy találkozzunk.

Kettős érzés van bennem mert nem értem miért akar velem ennyi időt tölteni.


2018. ápr. 27. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem te döntöd el ki illik hozzá, hanem ő maga.
2018. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy a te önbizalmad és önszereteted a béka s..gge alatt van, arról ő nem tehet. Az, hogy te csak átlagos, egyszerű lánynak látod magad, az a te problémád. Ő tőled függetlenül még láthat csinosnak és vonzónak.

Az önbecsüléseden is nem ártana javítanod.


Egyébként most akkor haverkodtok, vagy próbál téged elhívni randizni, csak te mindig valami kifogást találsz ki?

2018. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindig hív hogy találkozzunk (és megyek is ) és szinte minden nap ír mindig valami hülye indokkal.
2018. ápr. 27. 21:44
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Mi lenne, ha találkoznál vele és kiderítenéd?

Lehet ez most hihetetlennek fog tűnni a mai lányoknak, de az ismerkedés és egy kapcsolat kialakítása nem úgy működik, hogy egy férfi elhív, te pedig elkezdesz értetlenkedni, teóriákat gyártani a szándékairól majd felrúgni az egészet mielőtt még bármit is tudnál.

Tapasztalatom alapján viszont a mai csajok így "ismerkednek". Elhívják őket randizni és kb. itt meg is reked az egész.

2018. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de én megyek találkozom vele, már többször találkoztunk nem ezzel van a baj
2018. ápr. 27. 21:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Néhány észrevétel:


Nincs önbizalmad.

Kissé felszínesen és előítéletesen eldöntöd, hogy ki illil hozzá.

Ő keresi avtársaságodat. Rád ír. Elhív.

Te meg itt agyalsz, kavarod a sz@rt és értetlenkedsz.


Miért nem tudod simán elfogadni és élvezni a társaságát? Miért kell ott is problémát kreálni, ahol nincs?


El fog fogyni a türelme. Ha nem akarod, hogy kiábránduljon, akkor kapd össze magadm

2018. ápr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!