Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a barátnőm drága, több tízezer Ft-os ékszereket várja el tőlem? 2 éve vagyunk együtt. 23/F

Figyelt kérdés
Ti mit szólnátok ehhez ??
2018. máj. 15. 19:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nem kéne egy olyan nő, aki diggeli a goldot :D
2018. máj. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
1es. 10.000 ért ezüstöt sem lehet diggelni legfeljebb rezet.
2018. máj. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Nem normalis!

Az ok,hogy elvarja neha etterembe vidd,moziba,kavezoba stb

Kulonben nem fog szeretni,ha nem veszed meg neki?

2018. máj. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

[link]

Olyan vékony hogy nem látszik

2018. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8%
Ha nem vagy kicseszettül jóképű, akkor súlyos tízezrekbe kerül havonta egy barátnő.
2018. máj. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem azért,de elvárni egyik féltől sem lehet semmit. Még kávét, éttermet, mozit sem. Ezek max a férfi figyelmességén múlik hogy mennyire ad a közös programokra, és a nőnek legfeljebb rosszul eshet ha nem mennek el soha sehova. Ajándékokra pedig ez főleg igaz. Ha a férfi figyelmes, akkor időnként meglepi valamivel a nőt, általában valami szívből jövővel. De ez fordítva is igaz, vagyis olykor a (figyelmes) nő is megajandekozhatja a férfit. Vannak kultúrák ahol ez bevett réste a párkapcsolatnak
2018. máj. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

ha elvárja akkor vége..



egy az igazság és most figyelj!!


AKINEK MINDENT MEGADSZ ANNAK SOSEM LESZEL ELÉG!


remélem világos volt és talpra állsz

2018. máj. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Én nem várom ezt el a pasimtol. Pedig én eléggé hercegnőnek érzem magam, mégsem várok el semmi drágát tőle. Ha kell nekem egy drága dolog, akkor megveszem magamnak, a pénzből amiért megdolgoztam.

Egyébként milyen alapon várja ezt el? A kedvenc filmjében is így van? Havonta millió körül keresel?

2018. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
17%

Hat en no vagyok,de ha ferfi lennek!az biztos,hogy meg keves fizetesbol is osszekuporgatnek annyit,hogy el tudjam vinni legalabb havonta egyszer egy etterembe vagy hetente egyszer egy kavezoba!

Milyen toketlen mar az olyan ferfi,amelyik nem tesz meg ennyit egy Noert!

En igenis elvarom!

Legyek mar annyira fontos neki,hogy ne sajnaljon nehany ezer forintot,arra,hogy kellemesebbe tegye a napom!

Ha kell sporoljon ezert!

Megis akkor mit varhat el egy No?

2018. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

utolsó hozzászóló:


természetesen spóroljon , hogy elvigyen valahová ez tiszta sor :)


itt a hangsúly magán a szón van, hogy ELVÁRJA


illetve az összegen: több tízezer ft


itt már nem a szerelmes forrócsokizás van a plázában és pajkos szex otthon a szobában..itt már masszív pénzügyek érzelmek nélkül, hűvösen, erőszakosan, önző módon..

én úgy gondolom hogy ez a kapcsolat itt brutálisan megromlott


és tovább romolhat , ha hagyja az illető


addio muchachela :)

2018. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!