Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Foglalt nőként adsz rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalt nőként adsz rá, hogy ne kelts téves reményeket a férfikörnyezetedben?

Figyelt kérdés
2018. máj. 18. 19:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Szingliként sem célom hülyíteni pasikat. Csak olyanban keltek reményt, aki nekem is tetszik.
2018. máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

ugyanitt normálisnő számoló elérhető


jelen állás: 1

2018. máj. 18. 19:57
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
nem vagyok nő, de ha jól nézel ki beleszámolhatsz
2018. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Szingliként sem,nem szoktam pasikat szédíteni.
2018. máj. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

Mire gondolsz?

Mert itt egyesek szerint a mosolygás, buszon melléülés, sőt, annó vki szerint a boka vakarás, egy sima beszélgetés is felhívás.

2018. máj. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Mindenkivel normálisan viselkedem. Nem flörtölök, nem kacérkodok, de ha valaki hozzámszól, nem leszek bunkó, nehogy félreértse azt, hogy megmondom neki hany óra van.
2018. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%

Én is kíváncsi vagyok, mi számít ennek.

Sosem célom mások érzésével játszani.

2018. máj. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
Én naivan úgy vagyok vele, hogy a gyűrű az ujjamon elég ahhoz, hogy senki ne kezdjen el reménykedni velem kapcsolatban. De ha esetleg azt veszem észre valakin, hogy nem elég, akkor nem fogok vele csak azért játszadozni, mert mittudomén, ettől érzem magam nőnek meg hasonló bullshit dumák, amit néha lehet olvasni a női magazinokban. De ha a vonzalom nem kölcsönös, akkor szingliként sem keltek felesleges reményeket, azért ez nekem sem érdekem (nehezebb utána lekoptatni, érted).
2018. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem értem, erre miért csak foglalt nőként kellene adni. Amikor egy független csaj vágja át az embert a palánkon, ugyanolyan kevéssé kellemes érzés.
2018. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

normálisnő számláló pörög még?

Én a tömegközlekedésen még ránézni sem merek a férfiakra, nehogy félreértsék. De már gondolkodtam napszemüvegen és flegma arckifejezésen- Ja akkor meg flegma p_csa leszek akit itt is szidnak.

2018. máj. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!