Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek úgy szerelmes, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek úgy szerelmes, hogy közbe szinte undorodom a sráctól?

Figyelt kérdés

De közben meg mégis úgy érzem hogy kell nekem, szükségem van rá...

Viszont uhh nagyon nem tetszik, vagyis vonzalom az nincs.

Veletek volt már így?

Bocsi ha nem tudtam érthetően megfogalmazni:$

15/L. Ő: 17/F



2014. jún. 1. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
szegény srác
2014. jún. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Őööö. Nem. Ha nem vonzódsz iránta akkor nem vagy szerelmes.
2014. jún. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szóval a külseje nem tetszik csak a belseje. Adj még időt és meglátod mi lesz belőle.
2014. jún. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt nagyon vonzott a szemelyisege dr a kulseje egyaltalan nem es a vegen azt ereztem h ez a pasi az enyem es nem adom senkinek mert a szemelyisege tette szeppe a sracot nekem
2014. jún. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy, úgy tetszik a srác ahogy van.Mindenkinek vannak hiányosságai de nem azokat vesszük figyelembe hanem az értékeit. Azért mert szükséged van rá, nem attól leszel szerelmes.:/
2014. jún. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kösz bszd ki. ez a srác akár én is lehetnék :(
2014. jún. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
lehet, ilyen velem is volt, még mindig az a srác tetszik, de lefogyott, és már majdnem teljesen tökéletes ;) de nekem úgy is jó lett volna ahogy van :) de vonzani nem vonzott a külseje annyira mint a belseje
2014. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!