Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha eddig csak interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig csak interneten keltettem fel a férfiak figyelmét és ott találtam párkapcsolatot életben sosem érdeklődtek az azt jelenti, hogy csúnya vágyok?

Figyelt kérdés
2018. febr. 15. 16:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én nem tudom csak a saját példámat tudom hozni. A neten kb mindenki szerelmes meg feleségül akar venni, aztán küldök egy képet és hopp eltűnnek. Úgyhogy én igen csúnya vagyok
2018. febr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Az életben egyszerűen láthatatlan vagyok. Komolyan van, hogy kb nekem jönnek, úgy kell arrébb mennem. Mintha ott sem lennék.
2018. febr. 15. 16:17
 3/21 anonim ***** válasza:
Így elég nehéz bármilyen véleményt is mondani:(
2018. febr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Egy ember nem attól lesz feltétlenül észre vehető, hogy "úgy néz ki". Erre mennyi és megannyi kísérlet volt már...

Az számít te hogyan vélekedsz magadról és ezt kifele is sugárzod.


Tipp: Állj a tükör elé. Komor, szomorú fejjel, begörnyedt háttal, behúzott nyakkal.


Utána válts: Húzd ki magad, szélesen mosolyogj, gondolj közben valami baromi szépre, szívj be friss levegőt mélyen.


Már csupán ennyiből láthatod, mennyire más képet fest ugyanaz az ember 1 percen belül. Hidd el ennyi számít csak.

Egyébként meg...próbáld ki. Veszteni nem veszthetsz semmit. ;)

2018. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4: kedves, mosolygós, kicsit visszahúzódó lány vagyok. A tartásom jó, ápolt vagyok, normálisan öltözködöm.
2018. febr. 15. 16:28
 6/21 anonim ***** válasza:
Élőben próbáltál egyáltalán ismerkedni valahol, adtál lehetőséget a dolognak?
2018. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Talán érdeklődj te. Ennyi idősen már tudhatnád, hogy sajnos mégsem vagy hercegnő.
2018. febr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
6-7: sosem képzeltem magam hercegnőnek. Nem tudom, hogy ismerkedhetnék, ha azt látom, hogy rám sem néznek. És nem csak a helyes srácok nem néznek rám: pont ma köszöntem oda egy nagyon nem jóképű srácnak, akivel egy csoportba járok órára és mellettem ült és csak nézett rám, vissza sem köszönt, fel sem ismert. Rém kínos volt.
2018. febr. 15. 16:35
 9/21 anonim ***** válasza:
25%

Nem szeretem ezt a rám sem néznek szöveget. A környezetemben is vannak ilyen lányok és rájuk néznek. Ha rám köszönnél első órán, lehet, hogy észre sem venném, mert általában magamnál sem vagyok még... :D

Küldesz egy képet, amin látszik az arcod és a rád jellemző ruhákban vagy?

2018. febr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Ez fiúknak sem kevésbé kínos, mint lányoknak.
2018. febr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!