Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú sok sok hónap után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú sok sok hónap után de mindig felbukkan az mit jelent?

Figyelt kérdés

Volt egy nem jól sikerült tali. Utána csúnyákat írogattam neki stb....nem keresett.

Aztán rá 1 évre bejelölt facen. Írtam neki , azt mondta minek írogatok neki mit akarok tőle lehordtam mindennek. Oké.

Rá 3 hónapra ír nekem hogy talizni akar velem. Nem taliztam vele.

Rá 3 hónapra írtam neki hogy egy kétszínű hazudós, letiltott.

Ezek után szerintetek van rá még esély hogy keresni fog?


2018. máj. 19. 14:58
 1/6 AchromaticSmarties ***** válasza:
57%
Miért hordtad le mindennek, ha most meg kellene?
2018. máj. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindig is kellett.....de ez bonyolult. De tényleg nagyon csúnyán lehordtam mindennek bánom is...
2018. máj. 19. 15:04
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Minden bizonnyal. Ti azért léteztek, hogy csesztessétek egymást. Jó szórakozást!
2018. máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki 3 hónap után rámírna azzal, hogy evy kétszínű hazug vagyok, valószínűleg pszichiátriai esetnek gondolnám. Amúgy ez ilyen Maunika show-s tezsvíres eset?
2018. máj. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miért gondolnad annak?
2018. máj. 19. 17:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Most akkor szeretnéd, hogy keressen, vagy mi a f***? Ha szeretnéd, akkor ne így komunikálj vele. Illetve miért érdekel ő téged, ha kétszínűnek is tartod és nem akartál talizni vele? Nagy bajok vannak itt....Amúgy sem foglalkoznék valakivel, akivel rosszul sikerült a tali. Az feltűnt neked, hogy semmi pozitívat nem írtál eddig? Szerinted miért keresne, ha eddig csupa negatívizálásból áll az interakciótok?
2018. máj. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!