Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan gyakori, hogy egy férfi a párját évekig el sem veszi és csak szórakozik vele, megcsalja akár, majd a következő kapcsolatában pár hónap vagy év után megkéri a nő kezét és gyereket vállal?

Figyelt kérdés
Nem vagyok érintett a témában, de nagyon-nagyon sok ilyen esetről hallottam ismeretségi körben is, meg itt is nagyon sokszor látom, hogy ez megy. Miért?
2018. febr. 4. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Miért kell általánosítani? Egyén függő.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2018. febr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%

Gondolom ilyen 30-35 éves lehet. Elég buta, hogy megkéri a kezét. Ráadásul gyereket is... Egy életre kinyírja magát. Fizetheti majd a gyerektartást meg minden velejáró kakit.

Általában ezek előtt a félrelépés kölcsönös, csak a nő bevágja az érzelmi hisztit és a faszi meg megbánásból megkéri a kezét.

2018. febr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem, miért olyan gyakori, nem arra voltam kíváncsi, hogy hány emberre nem igaz...
2018. febr. 4. 12:06
 4/10 Ollókezű Edward ***** válasza:
95%
Szerintem ez a tipikus ha nincs ló jó a szamár esete. Aztán pedig tényleg találkozik a lóval, szegény becsapott, kihasznált szamár meg csak pillázik, hogy mi történik körülötte.
2018. febr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Be akarja bizonyítani, hogy boldog. Akkor főleg, ha ez nem igaz.

Több ilyet látok az ismerőseim között, főleg megcsalás után. Látszik rajta, hogy össze van szakadva, évekkel öregebbnek látszik, sokat hízott/fogyott az új kapcsolatban. De vigyorog, hogy olyan boldog, mint még soha, élete legjobb döntése volt, hogy xy-t elhagyta. Esküvő, terhesség, gyerek egy éven belül.

Aztán két éven belül meg válás, mert ostoba módon ugrottak bele az egészbe.

2018. febr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Ezt én is észrevettem ismertségi körömben több párnál is.:O Valóban elég gyakori. Engem is érdekelne az oka.
2018. febr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Én csak egy ilyet láttam, ott az volt az ok, hogy a pasi együtt volt a nővel, mondván kedves, okos, feleségnek való, le tudná vele élni az életét... aztán jött az a NŐ, akivel nem le tudná, hanem le akarja élni azt az életet.
2018. febr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De azok a nők, akiket pár hónapra rá elvesznek és jön a gyerek, ezt a teóriát megdöntik ugye? Így marad egyensúly az erőben. ;)
2018. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Teszi a fejét, hogy milyen boldog

2. Rájött, hogy hibázott, és az új kapcsolatában már nem akarja ugyanazt elkövetni


Több oka is lehet szerintem.


Amúgy az én ismeretségi körömben se ritka ez.


22/N

2018. febr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22%
A férjem az előző barátnőjével 10 évig volt együtt megkérte a kezét,esküvőt leszervezték,de el már nem vette,mert megismert engem.5hónap után megkért,rá 6hónapra elvett.Ha biztos a dolgában az ember,akkor nem vár.7éve vagyunk házasok és boldogok
2018. febr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!