Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírjam ki ezt az évet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjam ki ezt az évet egyedül?

Figyelt kérdés

Jövőre diplomázok és ki szeretnék költözni külföldre. Addig nem szeretnék már itthon kapcsolatot keresni, mert elég valószínűtlen, hogy találok olyan párt, aki pont akkor és pont oda jönne velem. Azt meg nem akarom, hogy a szerelem miatt ittmaradjak..Szóval inkább majd ha már kint vagyok, szeretnék párt keresni.


Csak az a baj, hogy baromi magányos vagyok most így. Szerintetek egyéjszakás kalandokkal lehet ezt addigis valahogy kompenzálni? 22L



2018. máj. 19. 19:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Próbáld meg mit veszítest, de pont te vagy az aki bizisten befog halálosan szerelmesedni mert te ennyire nem akarod😂.
2018. máj. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%

Kapcsolatfüggő vagy!


Szánalmas éretlen p..csa.

2018. máj. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Kérdés hogy mennyire eldöntött dolog ez a külföld. Vagy legalábbis szerintem az ilyen ambiciózus tervek nem egyenlőek a boldogsággal.

Szerintem ismerkedj, lesz ami lesz, aztán majd ha meg lesz a diplomád, akkor meglátod, hogy hogyan tovább :) Így most jó előre nem is tudhatod, hogy akkor mik lesznek a körülmények, lehet egy év alatt tök más terved lesz, mint amit most elképzeltél stb.

2018. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kapcsolatfüggő, 1 éve szingli vagyok, de már elkezdett hiányozni egy társ. Lehet tényleg ismerkednem kéne aztán..meglátjuk. Egyéjszakásnál tényleg para lenne, hogy lehet beleszeretnék. Köszi a válaszokat :)
2018. máj. 19. 20:13
 5/15 iamaveryniceguy ***** válasza:
6%
de, kapcsolatfüggő vagy (és szánalmas is)
2018. máj. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kapcsolatfüggőség fogalma gyengébbek kedvéért:


A kapcsolatfüggőség egy szorongásos jelenség. Az érintett retteg a kapcsolat elvesztésétől, az egyedül maradástól. Az érintett azt várja párjától, amit egy kisgyerek kaphat a szüleitől. Állandó, fokozott figyelmet, gondoskodást, biztonságot, visszajelzést, megerősítést.


Én nem rettegek vagy szorongok semmitől sem, csak 1 év boldog szinglilét után most társra vágyok. De igazad van, kezeltessem magam, ilyen beteges vágyakkal már pszichiátrián kéne ülnöm kényszerzubonyban :D

2018. máj. 19. 20:44
 7/15 iamaveryniceguy ***** válasza:
0%

akkor csak szánalmas vagy


Így jobb?

2018. máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez is abszolút igaz, tök szánalmas, ha valaki kapcsolatra vágyik. Megyek is és jól elszégyellem magam, inkább maradnék szingli örök életemre.
2018. máj. 19. 20:50
 9/15 anonim ***** válasza:

A kapcsolatfüggőséghez az is hozzátartozik, hogy így írtad ki a kérdést: "Hogy bírjam ki ezt az évet egyedül?"


Hiába vagy egy éve egyedül, attól még görcsösen ragaszkodsz a kapcsolathoz, mert a kapcsolattól várod a boldogságot.


Aki egyedül nem boldog, az a kapcsolatban se lesz 100%-ig boldog.

2018. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én 24 évig voltam szingli, mégsem rinyaltam
2018. máj. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!