Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párkapcsolat a gyenge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolat a gyenge embereknek lett kitalálva, akik nem képesek egyedül boldogulni az életben?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 25. 23:36
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
31%

Le leszek pontozva, de nem érdekel.

Valamilyen szinten igen. Én is teljesen jól elvagyok egyedül, és a hátam közepére nem hiányzik egy kapcsolat. De biztos vannak olyanok, akik nem (csak) azért szeretnének kapcsolatot, mert egyedül nem képesek boldogulni. De tény, hogy ilyen is van.

2018. ápr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
92%
Ezzel próbálod magad nyugtatni, mert nincs senkid?
2018. ápr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
67%
Különleges tudomány kell ekkora baromságokat kérdezni rendszeresen.
2018. ápr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
78%

Én szeretnék kapcsolatot, mert jó érzés volna megtapasztalni, milyen amikor valaki szeret.:)

Felőlem nevezhet bárki emiatt gyengének. Szerintem inkább érzelmesség amúgy.

2018. ápr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Nincs senkim, de nem is kell senki. Egyedül az a probléma, hogy az állati ösztöneimet nem tudom így kielégíteni. Csak szex miatt nincs szükségem párkapcsolatra.
2018. ápr. 25. 23:48
 6/39 anonim ***** válasza:
65%

Bilibe log a kezed kerdezo. Ha senkisem lenne parkapcsolatban, akkor nem is nagyon szaporodna az ember.

Hisz a parkapcsolat vonzata, amit hoz magaval, az a szex...abbol meg ha a ket fel szereti egymast, lesz egy gyerek. Csalad.

Es ime, igy vagy itt te is minden bizonnyal.

Szoval ha szerencstlen vagy....az a te bajod. Nyugtatgasd csak magad, de elobb utobb ugyis bevallod magadnak.


“Gyenge vagyok, felelemben elek”

2018. ápr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
32%

#6

Nem is lenne rossz, ha nem szaporodnánk, mert a bolygó túlnépesedett. Néhány évtizeden belül 8 milliárdan leszünk. Az emberiség olyan, mint egy rákos daganat. Elpusztítja a gazdatestet, ami otthont ad neki (a földet).

2018. ápr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
85%
Nem az a gyenge ember, aki párkapcsolatban van, hanem az az ember a gyenge, aki fél az érzelmeitől és inkább marad egyedül csak azért, hogy megkímélje magát a csalódástól.
2018. ápr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
51%
A társ- és kapcsolatfüggők konferenciáján ez egy különdíjas kérdés. A tudatos, értelmes, fejlett érzelmi intellgienciájú emberek koncefereniájára be ne menj ezzel a kérdéssel, mert olyan terápiára küldenek, hogy még az unokád is Jungiánus pszichológus lesz. :D
2018. ápr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Betoncsizma


Ez jó volt! :)

2018. ápr. 26. 00:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!