Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van egy örökölt lakásom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy örökölt lakásom akkor nyugodtan mondhatom a lánynak, hogy légyszi segíts a házimunkában, mert nem bírom egyedül?

Figyelt kérdés

Friss ismerkedésről lenne szó. Egyedül élek, de a házimunka miatt utálom gyakran felhúzom magam, mert egyes egyedül férfiként borzasztóan rossz itt takarítani. Ha esetleg idejövünk akkor ne csodálkozzon azon, hogy nincs patyolattisztaság inkább takarítsunk ki mindketten. Nem viccelek tényleg rosszul vagyok attól, hogy egyedül kell takarítanom, nem tudom elviselni. Megmondom őszintén néha a fejemben él az a tradicionális kép, hogy dolgozom addig a barátnőm házimunkázik, dehát már nem azt a kort éljük. Tök jó lenne megkeresni annyit, hogy még ha lesz gyerekünk őt is eltudnám tartani.

Friss kapcsolatba segítenétek ebbe?


2018. máj. 17. 10:59
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%
Nagyfiú vagy már, takarítsál szépen magad, de mást ugráltass.
2018. máj. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
85%
Mekkora lakásról van szó?
2018. máj. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
76%
*ne mást ugráltass
2018. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Friss ismerkedéskor biztos nem kezdenék el takarítani más házában... Kapcsolatban és ha rendszeresen ott vagyok, vagy odaköltöztem akkor persze. De ismerkedés elején? Ugye ezt te sem gondoltad komolyan?


Amúgy takarításkor nem számít a nem, mi nők sem úgy születünk hogy a kedvenc elfoglaltságunk a takarítás. Egyszerűen meg kell csinálni és kész.

2018. máj. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerinted más emberek azért takarítanak, mert szeretnek takarítani? Hidd el a legtöbb ember nem szeret takarítani, mi nők sem. De ez olyan dolog, amit el kell végezni, ha nem akarsz koszban élni.
2018. máj. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
43%
Nem egészen világos a kérdésed, de szerintem egy komoly párkapcsolatban egy idő után teljesen reális elvárás részedről, hogy besegítsen a párod a házimunkába akár a takarításba is...
2018. máj. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Akik azt mondják, hogy nagyfiú vagyok takarítsak még nem éltek egyedül, max párjukkal, barátjukkal. Ne tudjátok meg házimunka szempontjából milyen rossz egyedül élni. Nem várom el, hogy szeressen takarítani azt se, hogy patyolat tiszta legyen minden, de ne nézzen lustának, életképtelennek, mert rühellem a takarítást.
2018. máj. 17. 11:20
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem segítenék. Nekem is van saját lakásom, nem mondanám egy pasinak sem, hogy bocs a disznóólért, húzzál már gumikesztyűt és cuppantsuk össze a lakást. És nem azért, mert nő vagyok, hanem mert ez az én lakásom. Én is gyűlölök takarítani, egyes egyedül nőként borzasztóan rossz itt is.
2018. máj. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

"Akik azt mondják, hogy nagyfiú vagyok takarítsak még nem éltek egyedül, max párjukkal, barátjukkal."


Hát beszarok komolyan mondom. Miaz, hogy nem éltem még egyedül? Édesapám, elárulom, hogy egyedül élek, férfi vagyok és főzök, mosok, takarítok saját magamra, mert meg kell csinálnom. Én sem jó kedvemből, takarítok, nem az a hobbim. Ennyire ne legyél már lusta és önállótlan. Felnőtt férfi vagy, a felnőttséggel ez is jár, takarítsál csak szépen ki. Senki sem azért takarít, mert szeret, hanem, mert meg kell csinálni. Tudod, a normális embereknek van egy alap igényessége.

2018. máj. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha együtt éltek, akkor természetes, hogy felezitek a házimunkát.

Ha nem éltek együtt, akkor szerintem annyit jogos elvárni, hogy ne hagyjon maga után koszt/rumlit, vagy ha mégis, akkor azt takarítsa/pakolja el.


Ha azt várod, hogy más takarítson helyetted, akkor keress valakit, aki ezzel foglalkozik, és ezt nem beszólásnak szánom, hanem halál komolyan. Nagypapám is egyedül él, nem akar takarítani, szóval egy takarítónő jár hozzá heti egyszer, kipucolja a lakást, és kész. Teljesen jó megoldás.

2018. máj. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!