Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú, lány barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú, lány barátság?

Figyelt kérdés

Teljesen tanácstalan vagyok.

Van egy gyerekkori barátom akivel 10éve elég jó a kapcsolatunk.Neki volt már barátnője,nekem is volt egy kisebb kapcsolatom.Épp meséltem neki a srácról aznap és ő szép csendben végighallgatott.Utána elmentünk mert programunk volt,időközben beesteledett és hazakísért.

A kapunál álltunk,egyre közelebb húzott magához és megcsókolt.Szóval én most teljesen képzavarban vagyok hogy most mi van.

Gyerekkori barátok vagyunk,persze mind a ketten vonzódunk valamilyen szinten a másikhoz.

De még is mit akarhat tőlem?Vagy szimplán egy kis izgalmat akart?

Mind a ketten 18 évesek vagyunk



2018. máj. 19. 21:20
 1/3 anonim válasza:
35%
Hát igen a fiúk azt akarják,ezen ne lepődj meg.Amíg a világ világ ez így lesz.
2018. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valódi fiú lány barátság csak kevés van. Amikor egyik sem akar többet a másiktól, kizárólag a barátságot.

Ilyen nekem is volt, bár nálunk nem állt meg a csóknál a dolog, ám sajnos azóta sem beszéltünk egymással

Mindenképpen tisztázd ezt vele, ne itt próbáld megfejteni, mi is történt valójában.

2018. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Létezik de ez nem az.Én egyik lány barátomat sem akartam megcsókolni.
2018. máj. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!