Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők, van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, van olyan, hogy egyáltalán nem vagytok féltékenyek?

Figyelt kérdés
Vagy csak akkor van ilyen, ha egyáltalán nem szereted az aktuális párod? Nyilván az egészséges féltékenységre gondolok, nem az elszámoltatós, telefonátnézősre.
2018. máj. 20. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
A féltékenység előtt beszéljünk egy fontos témáról: a kölcsönös tiszteletről egy kapcsolatban, amibe mindenképpen beletartozik a korrekt kommunikáció, helyzetek megoldása, férfiak részéről is. Surmó gilisztalegényekkel nem érdemes foglalkozni.
2018. máj. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok féltékeny, mert magamból indulok ki. Én sem csalok ezért a másiktól is ezt várom el.Mindent meg lehet beszélni és a kapcsolat az őszinteségen alapul. Ha mást akar, megbeszéljük és megy mindenki a maga útján. Ennyi. Feleslegesen aggódnék azon, hogy nálam szebb lányokkal találkozik, mert ez biztosan így is van. De ha velem van, csak szeret annyira, hogy ez nem fogja eltántorítani.
2018. máj. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok bizonytalan abban, hogy más nők jobbak e nálam, mert egyértelműen igen. Az egyetlen dolog, amiért velem van az, hogy akar velem lenni. Szóval felesleges lenne féltékenynek lenni.
2018. máj. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg, de én valahogy mindig hülyeségnek tartottam a folytonos féltékenykedést. Mármint, ha akarja, úgy is megteszi. Fölösleges tenni még a tűzre az állandó hisztikkel, hogy 'hova mész? Mit csinálsz? Kikkel mész?' Úgy, ahogy én természetemből adódóan igénylem az egyedüllétet, úgy a másik fél is igényli/igényelheti. Azt viszont elvárom, hogy bármi van, meginogtak az érzései, beleszeretett másba, mondja el, semmi félelem nélkül, mintsem összevissza csaljon.

Ez természetesen nem jelenti azt, hogy nem szeretem a párom, csupán az egyenes beszéd híve vagyok, és utálom a köntörfalazást.

2018. máj. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem a beteges, hisztériára gondoltam. Csak érdeklődtök-e, hogy hova megy, vagy megkérdezitek-e, hogy mit csinál? Nem is jó szó erre a féltékenykedés, inkább ez lehet érdeklődés. Szóval, megkérdezitek, vagy csinál amit akar és majd mondja, ha mondani akarja?
2018. máj. 20. 11:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Természetesen érdeklődöm, de nem azért mert féltékeny vagyok, hanem mert érdekel, hogy mi van vele, mit csinál, én is elmesélem stb.
2018. máj. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!