Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk: mit szólnátok ha kapnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk: mit szólnátok ha kapnátok egy levelet haverotokról érdeklődve?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki 4 évvel idősebb nálam egy ált. suliba jártunk nagyon tetszettünk egymásnek, de nem történt semmit (főleg, h nagyon fiatal voltam). Ennek már 5 éve, de semmit nem tudok róla. :S Sehol nem találom, ezért arra gondoltam írok a volt osztálytársának...:/ de nem tudom mit írjak? :S egyáltalán jó ötlet lenne írni?

16/L


2010. jún. 14. 23:00
 1/6 A kérdező kommentje:
??? xD
2010. jún. 14. 23:02
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első arra célzott, hogy Azt írd a levélbexD
2010. jún. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Láwollak pokémonsrác.


Hát, eléggé ikszdésen furcsa érzés lenne. Google, facebook, iwiw sehol? Akkor kérdezz rá, de csak az elérhetősége felől érdeklődj, ne írj konkrétumot hogy miért keresed.

2010. jún. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Funktasztikus ***** válasza:

jo lenne:)

je Pikáccsunáj

2010. jún. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a legviccesebb része a dolognak, h még csak most kezdetek korban összeilleni, még 1-2 év és feltűnésmentes lesz.

DE: esélytelen dolog, hogy 5 éve, szóval ő 15 éves, te 11, tetsszetek egymásnak. Neked lehet h tetszett ő. De egy 15 éves nem 11 éveseket fog nézegetni. Ne ámítsd magad.

Most már viszont lehet esélyed, szóval ha akarsz valamit tőle, akkor írj neki.

2010. jún. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na most hova lett az első válaszoló? :D
2010. jún. 15. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!