Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha szex az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha szex az autóban, és az ablakban megláttok egy idegent, aki mondjuk nagyon érdeklődve figyel titeket?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
épp ezért sötétitett a kocsiablak,nem látni be:D
2009. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Ne felejtsétek el bezárni a kocsiajtót.
2009. júl. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
egyszer a rendőrők nyitottak ránk az autóban :D tilosban álltunk :D bevilágítottak. De megvárták mig felöltöztünk:) aztán személyi meg ilyenek. :D
2009. júl. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Előző: az jóóó lehetett :D :D legalább egy kis adrenalin megvolt :D

Mi a párommal az erdőben az erdei út melletti padon csináltuk éjszaka... láttunk valami fényt távolról de nagyon lassan jött, elkezdtünk sietni, hátha addig végzünk :) de a tudat hogy valaki világító telefonnal vagy zseblámpával a kezében felénk jött, nem nagyon tudta felgyorsítani a dolgot :D aztán annyira közel jött, leszálltam a barátomról, leültem mellé, ő a kezével takarta magát én meg a pólómat húztam le amennyire tudtam. A gyerek ránkvilágított, gyorsan elvette a fényt, mondom neki légyszi ne világíts ránk!! :D elrebegett egy gyors bocsit és meggyorsította a lépteit :D ahogy elment, folytattuk (illetve befejeztük) :)


Másik sztori: szintén erdő (szeressük a természetet :D) nem csak pad hanem asztal is volt hozzá. Közvetlenül a főút mellett csináltuk éjszaka az asztalon. Végig hallottuk hogy valaki ott a sűrű erdőben minket néz mert zörgött, odébb ment, megrázta a bokrok ágait, néha leálltunk de a sötét miatt nem láttunk senki és semmit csak hallottuk.... párom azt mondta hagy kukkoljon ha ez kell neki! :D

2009. júl. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Megijedtem volna először,aztán a bőr lesült volna a pofámról, hogy megláttak.
2009. júl. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó vagyok! Miért pontoztatok már le megint?! Szerintem semmi rosszat nem írtam, és a kérdésre válaszoltam. A k*rva anyját mostmár aki lenyomott! Roh*dj meg!
2009. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs abba semmi :) hát biztos nem nézik egyesek jó szemmel de hát na minket is néztek már idegenek amikor az autóba csináltuk :D de csak mosolyogtak meg nevettek ahogy mi is az idősebbek inkább félre húzták a szájukat -.-"
2009. júl. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!