Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ronda, magányos férfiak, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda, magányos férfiak, ti is rosszul érzitek magatokat, ha mondjuk az interneten láttok szép lányokról képeket?

Figyelt kérdés
Én például ha néha felnézek instagrammra, akkor pár kép után be is zárom, mert már attól szomórú vagyok.
2018. máj. 20. 20:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nemsokára 20 éves leszek. Azért gondolom, hogy csúnya vagyok, mert látom magamat én is és akármit csinálok, senkinek sem kellek.
2018. máj. 20. 21:27
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos lányokról nem álmodoznak a férfiak... legalábbis én ezt tapasztaltam.
2018. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%
Azért egy képet mutathatnál vagy valami támpont, hogyan képzeljünk el. Szerintem nincs olyan, hogy ronda. Igen, a mai világ a külsőségeken alapul ezért nem találtam senkit még én se.
2018. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Én tényleg csak egy átlagos, kedves lányról álmodom. Képet nem szeretnék magamról feltölteni, nem lenne jó ismerősökkel találkozni.
2018. máj. 20. 21:56
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha olyan az érdeklődési köröd akkor mondjuk Anime/MondoCon, PlayIT-n is ismerkedhetsz vagy csak társkeresőzz, írj rá itt valakire aki szimpatikus.
2018. máj. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
68%

Régen még emésztettem magamat ilyen dolgokon, de ma már nem hat meg egy szép csaj látványa. Az igazsághoz mondjuk az is hozzátartozik, hogy nem is szoktam magamat kínozni feleslegesen ilyen csajok böngészgetésével, de annyira reményvesztetté váltam, hogyha mégis végignéznék egy fülledtebb Palvin Barbi/Kate Upton/Gigi Hadid fotósorozatot, akkor sem törnének fel bennem fojtogató/bűntudatos érzelmek. Ma már tisztában vagyok a realitásokkal és a lehetőségeimmel.

24/F

2018. máj. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod elfogadni te saját magadat, akkor hogy várod el azt másoktól?!

Tőlem rondább pasit keveset alkotott a Jó Atya, de valahogy mindig jó nők botlottak belém, és én szívesen felsegítettem őket:)

Ha magadba fordulsz, akkor be fogsz dilizni az önsajnálatodba - és ez nagyon lehúzó!

A "szép lányokat" csak humorral, korrektséggel, intelligenciával, pozitív szemléletű életigenléssel és apró linkségekkel lehet levenni a lábukról! (persze némi aprópénz is szükségeltetik a boldogításukhoz...)

2018. máj. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
28%
Én mondjuk nem vagyok magányos, de zokszó nélkül kiverem rájuk, miközben a barátnőmet meg csak én láthatom meztelenül. Szóval nem panaszkodom. :)
2018. máj. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!