Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet interneten szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet interneten szép lányokat találni komoly párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
20/F, egyedül vagyok unom...

2012. aug. 5. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
párkereső oldikon
2012. aug. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ neked mi a szép. Mert ez relatív. Valakinél a Miss Balaton másnál már egy egyszerű átlag lány is szép lehet.
2012. aug. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
www.szeplanyokkomolykapcsolatra.hu
2012. aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Társkereső oldalakon vagy akár itt is. Csak attól is függ, hány éves csajt akarsz..Én is pl. így vagyok vele. Nem találok egy pasit se, aki (szerintem) normális kapcsolatot akarna. Annyira átlátszó és színésztehetség néhány. (szinte az összes fiú) :|

2012. aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is unom már, de nekem nem is kell, hogy fullos baba legyen, inkább jellemre találnék már egy édes kicsi lányt! *-*
2012. aug. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
13%
Ugy, hogy felalsz a szamitogeptol, es elmec egy diszkoba.
2012. aug. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Talán nincs időm kimozudlni, számítógép meg nem a barátom.
2012. aug. 9. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!