Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a kiszemeltem rettentően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kiszemeltem rettentően gyönyörű és népszerű és sokan próbálkoznak nála élőben és interneten is akkor, hogy bírjam ki féltékenykedés nélkül? 22/f 18/l

Figyelt kérdés

Még csak randizgatás szintjén vagyunk de én nagyon komolyan veszem ezt a kapcsolatot. Nagyon tetszik a lány úgy érzem csak rá vártam egész eddig. Persze ezeket nem zúdítom rá azért. Eddig minden jól megy , én is bejövök neki és nagyon jól érezzük magunkat együtt és össze is illünk. Mármint azért én is jól nézek ki de a férfi és női szépség azért más kategória, őt tényleg mindenki nézi és nagyon népszerű is facebookon instagramon stb... Ennek megfelelően kb naponta tesznek neki ajánlatokat meg láttam párszor ,hogy miket írnak neki fiúk és legszívesebben mindet szétverném , olyan tenyérbemászóan próbálkoznak annyira idegesítő. Ráadásul ezek a nyomorék "menő" csávók: 50 kg abból 10 szakáll a többi fekete női ruha meg nagy partyzgatások meg ivászat meg menőzés a gazdag haver kocsijába. Ha fejbe lőnének se állnék szóba ilyenekkel... Persze nekem is vannak barátaim de nagyon nem tartozok ezekbe a körökbe, és az a baj hogy a lány meg igen. De ő más mint ezek ő teljesen normális és vissza is utasítja ezeket a srácokat de sajnos mint mondtam hasonló körökbe mozog ezekkel , ugyanoda járnak közös ismerősök stb.

Én pedig nem akarok féltékenykedni tudom ,hogy az milyen idegesítő - meg szerintem ez nem féltékenykedés igazából mert bízom benne ,hogy nem fog velük csinálni semmit - de nagyon nehéz megállni már mert engem nagyon zavar.

És volt már olyan hogy elvittem Őt vacsorázni és az egyik kretén pont ott volt és odajött nyalni a lánynak meg eljátszotta ,hogy ők mennyire rohadtul jóban vannak még majdnem az ölébe is ült b+ ...Nekem meg el kellett már küldenem a csávót és még majdnem be is szólt nekem mert gondolom nem tetszett neki. Hát nagyon kevés hiányzott hozzá ,hogy felálljak és nekiessek a csávónak komolyan mondom. Biztos nem így jön le de én tényleg egyáltalán nem vagyok agresszív és nem akarom leégetni magam ezzel a lány előtt, nekem Ő mindennél fontosabb ezért is szeretném a legjobb énem adni neki és nem akarom hogy azt higgye ,hogy én valami kulturálatlan tahó vagyok aki nekimegy az ő ismerőseinek.


Megbeszéltük péntekre ,hogy elmegyünk együtt bulizni a barátnőivel akik már nagyon meg akarnak ismerni és mondta is ,hogy iszogatunk aztán elmegyünk az XY klubba ahova én is jártam régebben és pontosan tudom hogy kik járnak még oda és már előre ideges vagyok ,hogy el fogják nekem rontani...

Teljesen normális a lány és szerintem baromira nem díjazná az agresszív viselkedést de ha ott valamelyik odasimul és letapizza előttem én nem tudom mit csinálok...

Tényleg már jó pár éve nem jöttem fel erre az oldalra de most tényleg szeretnék független tanácsokat hallani, hogy szerintetek mi lenne a jó megoldás. A baráti körömből senkiből nem tudtam egy "üsd szét a csávót / hagyd a francba" véleményen kívül mást kihúzni.



2016. dec. 6. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%

Azért azt jó lenne tisztázni, hogy ez a lány szimplán a szépsége miatt kap ajánlatokat, vagy esetleg kelleti is magát vagy olyan jeleket küld, amit a többi pasi úgy értelmez, hogy vele lehet ezt játszani.

Amennyiben a lány komolyan gondolja veled, érdemes érte küzdeni.

Viszont nekem ez a barátnőkkel bulizós randiszerűség elég bizarrnak hangzik.

Miért nem beszéltek meg egy randit?

Egymásra vagytok elvileg kíváncsiak és nem a barátnőire, nem?

2016. dec. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Sehogy,úgysem fog kelleni neki egy ilyen önbizalomhiányos,idegbeteg,féltékenykedő kolonc.
2016. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem jobb ha békén hagyod ha már a randizgatás időszakában kezded a féltékenykedést.

Ő nem a tulajdonod és nem is vagy a testőre, az ő dolga lerendezni azokkal akik kezdeményeznek nála. A baráti köröd pedig primitív.


N.

2016. dec. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
2-esnél a pont :)
2016. dec. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Csak kíváncsiságból kérdezem: ha összejönnétek, akkor gondolod, hogy attól kevesebben akarnának rámászni? És hogyan oldanád meg, hogy ne legyen "népszerű"? Kiakasztanád a nyakába a "foglalt" táblát, és állandóan kísérgetnéd? Egyébként meg ezt férfiként mondom, de ha egy nő normális, akkor pl. randin nem másokkal enyeleg, nem másokkal foglalkozik, csak veled.
2016. dec. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy 4ből 3 válasz ilyen megkeseredett beszólogatós oltogatás szerű értelmetlen fröcsögés lesz egyáltalán nem lepődtem meg rajta. Ti valószínűleg még életetekben nem álltatok szóba ilyen nővel akivel én randizgatok de persze hogy én vagyok a lúzer :DDD


Nyilván mindenki kopasz dagadt buddhaként ülne ha valami nyomorék másik pali a randi közepén odajönne nyivákolni a csajhoz meg beülne mellé beszélgetni úgy hogy én ott ülök vele szembe. Ez totál becsicskítás ennél megalázóbb dolgot nem igazán tudok elképzelni max ha megdöngetné előttem. Persze hogy ideges lettem és elküldtem, az a csoda hogy nem álltam bele normálisan a konfliktusba.

Mint írtam már egyáltalán nem vagyok ideges vagy kötekedős típus de azt szerintem senki nem viseli jól ha valaki szándékosan pofátlanul meg akarja alázni olyan előtt aki tetszik neki mert az illető azt hiszi hogy neki mindent szabad.

Amúgy nem kezelem a tulajdonomként nem csináltam még eddig semmi ilyesmit de ezt is írtam már... Egyébként a csaj nem kelleti magát tök normális semmi extra nincs ilyen téren. Neki is kellemetlen volt a szitu.

1-es volt már randink 3 is a harmadikon pedig csókkal búcsúztunk el, most csak annyiról van szó ,hogy elmegyünk együtt szórakozni és ott lesznek a barátnői is mi ebben a bizarr? Hét közben pedig nem annyira érünk rá és nem akarunk fél órákra összefutni. Meg nyilván azért egy buliba jobban összejön két ember mint szerda délután egy kávézóba.

2016. dec. 6. 18:57
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Kis tacskó vagy még, kérdező :)
2016. dec. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
Ez nem beszólogatás kérdező. Én nő vagyok és ha egy férfin egy pici jelét látom a birtoklási vágynak vagy annak hogy ki akar tulajdonítani akkor messziről elkerülöm. Randizgatási időszakban pedig akár 3 pasival is szexelhet előtted ha ahhoz van kedve.
2016. dec. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Akkor majd azon se akadj ki ha a csávó akivel randizol néha kimegy a wc-be megcummantantatni egy két csajt mert hát miért ne??? Hiszen még nem jártok hát teljesen természetes ,hogy a randi előtt után vagy akár alatt is megdug valaki mást és te még abba se szólhatsz bele ha leves helyett egy szöszit nyal ki előtted az asztalon elvégre még nem jártok ez teljesen természetes :)

Gondolom naponta válogatsz 200 pasi közül ki visz randira és amint egyetlen egy apró jelét látod a féltékenységnek az íriszének összeszűküléséből már azonnal csomagolsz és mész mert a te pasid aztán ne merészeljen birtokolni téged. Még véletlenül sem otthon ülsz a gép előtt magányosan mackóba és írogatod ide a besavanyodott fölényeskedő megjegyzéseidet ,hogy "bezzeg ha én meglátom egy pasin akkor ez meg az lesz"

Örülnél te ha végre elvinne egy épkézláb ember randizni :))


A kis tacskózót meg szívesen megnézném élőben is, úgy már nem hiszem hogy lenne bátorságod megjegyzéseket tenni :)

2016. dec. 6. 19:57
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Azért ez a lány is megéri a pénzét, hogy hagyta, a srác odaüljön. Ez pl már egy adalék a személyiségéhez, és én komolyan elgondolkodnék rajta.

A legjobb lánybarátomat is elküldeném, ha nem venné észre magát pár mondat után, férfi barátaim meg oda sem jönnének, csak vigyorognának :D

Ha a randipartnerem két perc után sem kap észbe, és jelét sem látom annak, hogy le akarja rázni a harmadikat, akkor nekem ez elég indok lenne, hogy felálljak és elköszönjek. Mert nyilván nem fogok ott nekiállni keménykedni, hogy menjen el a srác, mivel nem az én haverom, rendezze le a másik. Ha meg nem akarja lerendezni, akkor miért is randizunk?

2016. dec. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!