Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan férfiakról, akik túl jó nőt akarnak maguk mellé és inkább maradnak szűzek, minthogy lejjebb adják a mércéjüket?

Figyelt kérdés
Túl jó alatt feltünően szép lányokra értem, aki sok férfinak tetszik.
2018. máj. 21. 07:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%

1. Aki èrtelmes az tesz èrte legyen ilyen nője ès annak lesz is,kigyúrja magát,fejleszti a szemèlyisègèt,kialakítja a stílusát,prèmium munkàja lesz prèmium munkahelyen,lesz jó verdàja.


2. Irigy marad ès rinyàl,szídni fogja a nőket,hogy ő a semmire mièrt nem kell a szexi nőknek ez a GYK 90%-a,lásd Balázs.

2018. máj. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Heart of Darkness ***** válasza:
80%

Nálam a kérdésed elég error..


Nem értem, hogy ki akarna "túl jó nőt" maga mellé, vagy mi lenne ezzel a célja. Egyébként az, hogy kinek milyen külsőre a "túl jó nő" az egyéni.


Nem az lenne a lényege, hogy olyan barátnőt keressünk magunknak aki külsőre tetszik és akivel jól megvagyunk (értem ez alatt a kapcsolatot)?


Mert én ez alapján kerestem a lányt aki a barátnőm lett és a legkevésbé sem érdekel, hogy egy random illető számára ő milyen. Nekem nagyon tetszik, mert egy csinos, aranyos szép lány.

2018. máj. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs róluk véleményem. Egyéni szociális probléma, ami az én életemre nincs hatással.
2018. máj. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
mivel az ilyen nők nagy részének lazán lehet egy átlagos pasi a zsánerük ezért azt mondom: "bátraké a szerencse"
2018. máj. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Egyrészt ők maguk is megérdemlik hogy szüzen haljanak meg hamár ennyire felszínesek,

Másrészt pedig a lányok is megérdemlik hogy az ilyen jellemek messze elkerüljék őket, főleg ha csak a "szamár szerep jutna nekik, a ló helyett."

2018. máj. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hogy nem érdekel.
2018. máj. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az ő dolguk, mindenkinek szíve joga, milyen társat akar, aztán vagy összejön, vagy nem. Én hozzám illő, az enyémhez hasonló életvitelű társat szeretnék, és még ez sem egyszerű, mert kapásból a hozzám hasonló emberek sem általánosak. Ha lejjebb adom, csak azért, hogy legyen valakim, az viszont nem fair, mert én sem leszek elégedett, és azt is becsapom és kihasználom, akivel összejönnék így, és korrekt dolog egymás idejét rabolni ilyen próbálkozásokkal, amik eleve kudarcra vannak ítélve.
2018. máj. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"és nem korrekt dolog egymás idejét rabolni ilyen próbálkozásokkal, amik eleve kudarcra vannak ítélve."


Bocs, lemaradt egy szó.

Szóval figyelj, inkább ábrándozzanak, mint hogy hazudjanak valakinek, azzal nem ártanak senkinek.

2018. máj. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Aki 30 felett is szűz az az esetek 99%-ban már annyira leadta, hogy el sem tudod képzelni, mégis egyedül van.


És sokszor még csak nem is a kinézetével van baj, egyszerűen nem tud ismerkedni, parázik, magába fordul.

2018. máj. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Rossz hírem van!

Aki ilyesmire tartogatja a szüzességét, az vélhetően nem normális. Lassan eltelik az idő feletted, és azt veszed észre, hogy se "jó nő" nincs még a közeledben sem, és még nem is dugtál egy érvényeset...

Aztán: ha netalán beléd botlana egy bombázó, és el kezdenél az ágyba idétlenkedni, a nőstény úgy vágna ki az ágyából, mint a macskát üríteni!

Egy nőt megszerezni az egy dolog, de megtartani, az művészet! Ahhoz meg nagy gyakorlat kell az ágyban, mert egy "jó nőre" minden kiéhezett kan nyomul ezerrel... és az nem a béna szűzikét fogja választani, ebben biztos lehetsz!

(Különben nem látom be, hogy ahhoz miért kell szűznek maradnia egy pasinak, ha egy szexi-bombit akar megdönteni?)

Kapj a burádhoz, mert egy idő után még a macskád sem fog megállni...:)

2018. máj. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!